články

Reportáž: Volání kukačky vyjde už 20. února

Jednou z nejpopulárnějších knih současnosti je nepochybně detektivní román Volání kukačky, který sklízí ovace po celém světě. Tuzemští fanoušci tohoto literárního žánru se navíc také dočkají již brzy, neboť kniha vyjde v češtině 20. února. Pokud tedy rovněž milujete napínavé detektivky, zakroužkujte si toto datum v kalendáři, neboť se termín vydání kvapem blíží.

Robert Galbraith: Volání kukačky

Román Volání kukačky vypráví příběh válečného veterána a nyní soukromého detektiva Cormorana Strikea a jeho pomocnice Robin, kteří vyšetřují zdánlivou sebevraždu slavné modelky Luly Landryové. Děj se odehrává v současném Londýně a kniha velmi působivě líčí atmosféru tohoto velkoměsta. Vydejte se tedy do světa bohatých mužů a svůdných žen a začněte s Comoranem a Robin odkrývat tajemství, jež měla zůstat navždy skryta.

Autorem tohoto v zahraničí velice ceněného titulu je jistý Robert Galbraith, přičemž se jedná o jeho literární prvotinu. Ačkoli ani zde nemusí být vše takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. V každém případě je pod knihou u nás podepsáno nakladatelství Plus, které patří do mediální společnosti Albatros Media, a. s. Sledujte tedy román Volání kukačky na Albatrosmedia.cz, abyste ji domů dostala včas a mohla se pustit do napínavého čtení.

Další populární detektivní novinky na trhu

Detektivky jsou všeobecně jedním z nejoblíbenějších literárních žánrů, proto si jejich milovníci a milovnice rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek titulů. Aktuálně patří k populárním dílům detektivního románu kupříkladu v Česku žhavá novinka Vražda v Alphabet City od Lee Harrisové anebo knihy Smrt přichází do Pemberley od P. D. Jamesová či Pod ochranou stínů Heleny Turstenové. Nemůžete-li se tedy dočkat Volání kukačky, lze si třeba těmito knihami ukrátit čas.

Obálka knihy Volání kukačky
Obálka knihy Volání kukačky

27.01.2014
-ext-
Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31150 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Alchymista
(2) Umění stát si za svým
(3) Přítel je...navždycky
K našemu životu nestačí jen láska, ale i přítel. Jak naučit své dítě, aby rozpoznalo dobrého přítele? Možná pomůže tato knížečka. Přítel je navždycky, ale jak ho rozpoznat? Kdo je přítel? Přece ten, ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2021 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům