články

Reportáž: Volání kukačky vyjde už 20. února

Jednou z nejpopulárnějších knih současnosti je nepochybně detektivní román Volání kukačky, který sklízí ovace po celém světě. Tuzemští fanoušci tohoto literárního žánru se navíc také dočkají již brzy, neboť kniha vyjde v češtině 20. února. Pokud tedy rovněž milujete napínavé detektivky, zakroužkujte si toto datum v kalendáři, neboť se termín vydání kvapem blíží.

Robert Galbraith: Volání kukačky

Román Volání kukačky vypráví příběh válečného veterána a nyní soukromého detektiva Cormorana Strikea a jeho pomocnice Robin, kteří vyšetřují zdánlivou sebevraždu slavné modelky Luly Landryové. Děj se odehrává v současném Londýně a kniha velmi působivě líčí atmosféru tohoto velkoměsta. Vydejte se tedy do světa bohatých mužů a svůdných žen a začněte s Comoranem a Robin odkrývat tajemství, jež měla zůstat navždy skryta.

Autorem tohoto v zahraničí velice ceněného titulu je jistý Robert Galbraith, přičemž se jedná o jeho literární prvotinu. Ačkoli ani zde nemusí být vše takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. V každém případě je pod knihou u nás podepsáno nakladatelství Plus, které patří do mediální společnosti Albatros Media, a. s. Sledujte tedy román Volání kukačky na Albatrosmedia.cz, abyste ji domů dostala včas a mohla se pustit do napínavého čtení.

Další populární detektivní novinky na trhu

Detektivky jsou všeobecně jedním z nejoblíbenějších literárních žánrů, proto si jejich milovníci a milovnice rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek titulů. Aktuálně patří k populárním dílům detektivního románu kupříkladu v Česku žhavá novinka Vražda v Alphabet City od Lee Harrisové anebo knihy Smrt přichází do Pemberley od P. D. Jamesová či Pod ochranou stínů Heleny Turstenové. Nemůžete-li se tedy dočkat Volání kukačky, lze si třeba těmito knihami ukrátit čas.

Obálka knihy Volání kukačky
Obálka knihy Volání kukačky

27.01.2014
-ext-
Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31083 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Přehled statistických metod zpracování dat
V životě lidském jsou výjimečné okamžiky škodolibé radosti. Třeba, když si listuji Hendlovou příručkou "Přehled statistických metod zpracování dat", musím se potměšile usmívat při představě naivů, ...
(2) Stín katedrály
(3) Biomanželka
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2020 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům