Diskuze k autorovi: Jostein Gaarder

anonym   [10.04.2007]
Já jsem od něj četla Sofiin svět, což mě zachránilo od propadnutí s filozofie, a Principálovu dceru. Z obou knih jsem byla nadšená. Stojí za to si je přečíst.
Zuza   [27.10.2006]
Doporučuji
Patří mezi mé nejoblíbenější autory a doporučuji. Poprvé jsem na jeho jméno narazila při putování po severských zemích. Po návratu jsem se pustila do čtení Tajemství karet a dodnes tuto knihu považuji za jednu z nejlepších co jsem kdy četla. A jelikož se teď blíží Vánoce, doporučuji Kouzelný kalendář. Já osobně jsem k této knize přistupovala jako k adventnímu kalendáři, a to tak, že jsem si každý den přečetla jen jednu danou kapitolu. Přeji příjemné počtení.
Madla   [02.09.2006]
Senzační!!!
Píše naprosto skvělý knížky! Prvně jsem od něj četla Tajemství karet, a je to podle mně úplně nejlepší kniha co jsem kdy četla. Teď čtu Sofiin svět a moc se mi to líbí.
Janča   [17.07.2006]
Je to fakticky nejlepší spisovatel
Já jsem od něj četla zatím jen Haló, je tu někdo?, Jako v zrcadle, jen v hádance, Dívka s pomeranči, Kouzelný kalendář a teď čtu Sofiin svět. Jeho knížky se mi moc líbí, mají něco do sebe a jsou originální. Bylo by skvělé, kdyby jich psal ještě víc!
Mája   [02.08.2005]
Je to nej spisovatel.
Jostein Gaarder je jeden z nejlepsich spisovatelu dnesni doby....pise sice pro deti, z jeho knih si vsak dulezite poznatky mohou odnest vsechny generace spolecnosti.
Radek Kloza   [22.01.2006]
Pravda
Musím s Tebou stoprocentně souhlasit. Četl jsem jeho knihu Sofiin Svět a je to prostě vyníkající román, opravdu doporučuji.
Káťa   [28.05.2006]
Je to spisovatel,ktery chce svetu neco dat...
Souhlasím s vámi dvěma..já mám přečtené jeho dve knizky,a to Sofiin svět(hodlám přečíst ještě aspoň dvakrát,abych pochopila každý detail) a Dívka s pomeranči...teď čtu Tajemství karet!Díky těmto knížkám jsem si otevřela oči..Tím jak Gaarder píše,doslova nutí čtenáře se ptát na existenční otázky..přiměje ho k tomu,aby se díval kolem sebe a aby pochopil,že Svět není nic obyčejného!Že Zazraky se dějí každý den..Jsem mu vděčná:o)

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31192 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
Pachman, Richard - Kdokoliv
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) O zlaté mrkvi
(2) Dvě staré babky
(3) Predátoři
Takto na svých webových stránkách uvádí svůj zatím poslední román velikán současné fantastiky v Čechách - Miroslav Žamboch. Kniha "Predátoři" vyšla těšně před loňskými vánocemi v nakl. Triton. Více ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům