Diskuze k autorovi: C. D. Payne

Jméno:
Email:
Nadpis:
Text:
Odeslat
kymy   [28.08.2007]
Jsem fakt milovnice C.D Payna a hlavně Mládí v hajzlu... Scháněla jsem od ně jdalší knížky a koupila si americký krásky a musím říct že nic moc... moc mě to nechytlo a to to zkouším číst už na potřetí. No uvidíme co se z toho vyvrní ale asi nic lepšího než Nick není.
FlyT.   [21.03.2006]
Další díla Génia
Muže mi někdo prosím poradit další díla CD Payna, vyjma pěti dílů deník u Nicka Twispa, a ještě lepšího "holubího mamba".
Díky, have a nice day... FlyT.
boboking   [21.03.2006]
ono od Payneho nic jiného česky není. Ve stejné edici pak vyšlo ještě podobné dílko od A.M. Wellmana "Tak kurva co", ale myslím, že to taková sranda nebude.
Vendsa   [27.03.2006]
Tak kurva co
takova sranda to fakt neni, jediný vo co tam de sou vulgarismy a dej to nemá žádnej, takže stráta času...
s Mládim v Hajzlu se to nedá srovnávat
boboking   [21.03.2006]
Jinak Payne ještě napsal knihy "Queen of America" a "Civic Beauties", tak zkusit napsat do JOTA, jestli to taky nevydají.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 30939 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Prodejte svoje knihy jiným čtenářům v online antikvariátu TrhKnih.cz
Antikvariát mezi lidmi
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Astrologie
(2) Věž
Zatímco "Pán much" se odehrává v blíže nespecifikované blízké budoucnosti během jaderné války, román "Věž" nás zavádí do Anglie 14. století, do nejmenovaného města, kde se místní katedrále přistavuje ...
(3) Cesta kolem světa
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2019 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.

TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům