Diskuze ke knize: Brown, Dan - Pavučina lží

[ Koupit knihu ]

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
Jess   [14.05.2007]
jako každá kniha od Dana Browna, má i Pavučina lží spád a pořád se zde něco děje. Kniha se mi líbila, ale řekla bych, že tím koncem to pokazil.Spoléhání na samé náhody, vše bylo spolitě zamotané, prostě divný konec.Takhle bych si rozhodně konec tak výborných tří čtvrtin knihy nepředstavovala.
T. Fojtík   [15.05.2007]
Pavučina jako labyrint
Mě se Pavučina nelíbila - stejně jako Digitální pevnost. Ne, že by to byly špatně napsané knihy, Brown se drží žánru thrilleru jako veš kožicha, ale je to příliš přímočaré a zamotané. Jeho konstrukce jsou sice možná překvapivé, ale v těchto dvou knížkách mě nebavily. Pavučina je vlastně politický thriller a myslím si, že těch tu už bylo dost. Brownovi více sluší mystifikace - a podle mého to skvěle předvedl v Da Vinciho kódu. Netrpělivě očekávám Šalamounův klíč, z toho co o tomhle románá prosáklo mezi prostý lid to vypadá zajímavě.
Kulik   [13.03.2006]
proc Pavucina lzi?
Ja ctu tuhle v originale (aglicky) a dalo mi peknou praci najist cesky nazev na internetu kdyz jsem chtela referovat vsem mym pratelum aby si to precetli. Preklad nazvu (v orig DECEPTION POINT) je ale jedina zaporna vec, kterou jsem na tehle knize dokazala najit ;-) Zajimave, poutave - proste kniha ktera se nepoklada....
T.Fojtík   [15.05.2007]
Překlad názvu
Patrně se nakladateli nezdál název, který by v češtině mohl znít třeba Bod klamu. dostatečně in. Název Pavučina lží je skutečně hodně mimo, ale to je třeba i Šifra mistra Leonarda. Navíc, když autor v knížce uvádí rozdíl mezi šifrou a kódem...
kotel   [25.11.2005]
pozoruhodné
četl jsem jí 4 dny na dovolené v egyptu prosil bych o vrácení peněz poněvadž sem přišel o 4 dny dovolené ja to naprostá špička :-)
lili   [31.10.2005]
dneska sem Pavučinu lží dočetla, a musim říct, že tato kniha může za můj dnešní nepovedený test ve škole...celej víkend sem se od ní totiž nemohla hnout, takže sem se na nějaký učení z vysoka vykašlala:-).
Jazzy   [26.10.2005]
První
Pavučina lží je první kniha od Browna, kterou jsem četla. Pokud i další knihy jsou stejně dobré, tak se do nich ráda pustím. Skvěle kombinuje realitu s fikcí. Rozhodně jsem se pobavila. Jediné, co bylo k neuvěření, byla Sextonova jednoduchost. Od amerického politika kandidujícího na prezidenta bych čekala daleko větší projev inteligence, nejen úlisnost.
boboking   [26.10.2005]
Klidně se na další brownovky vrhni, jeho "Šifru" už nečetlo jako ty asi už jen několik stovek Čechů. Aspoň tak to vypadá podle komentářů a prodejnosti knihy.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31197 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
Pachman, Richard - Kdokoliv
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Kompromitující situace
(2) Myši patří do nebe
Útlá stostránková knížka "Myši patří do nebe" s podnázvem "ale jenom na skok" vyšla v Albatrosu v roce 2006. Příběh obsahuje přesně to, co autorka proklamuje, tedy že děti potřebují humor a napětí. A ...
(3) Proměna
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům