Diskuze k recenzi: Khoury, Raymond - Poslední templář

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
a   [06.03.2017]
priserna blbost :D
mareq   [11.02.2008]
Kniha je dobře napsaná, ale tím to hasne. Pro milovníka historie "nestravitelné"...
veronika   [05.03.2007]
Hledám kluka, který jel 4.3. autobusem Lučenec-Mladá Boleslav. Seděla jsem vedle něj z Kroměříže (12.40h) do Olomouce a četl si knížku Poslední Templář. Ozvi se.
luckapucka   [14.01.2007]
Životopis
Ahoj všem..prosím někoho kdo máte knížku Poslední Templář doma, jestli byste mi na mail nenapsali životopis raymonda khouryho-měl by být na poslední stránce na obálce knihy. Potřebuju životopis do čtenářského deníku a knihu už bohužel nemám a na netu taky nic neni, hledala sem uplně všude..děkuju
boboking   [15.01.2007]
Biography
Dle Národní knihovny:

Khoury, Raymond
Biograf.údaje Narozen v Libanonu, žije v Londýně. Architekt, finančník, scénárista a spisovatel.
Status definitivní
Zdroj informace R. Khoury: Poslední templář
LC (Names)
www (osobní stránka)
URL zdroje http://www.lasttemplar.com/home/index.asp

A jediný zdroj, kde je datum narození jen v rozhovoru pro Amamzon.com:

I was born in Beirut in 1960, a scorpio (which either makes people nod with a little knowing grin, or triggers an unmistakable flicker of sudden concern - fun to watch, either way) and the youngest of three. My parents, in an effort to keep us alive into adulthood, wisely moved us to Rye, NY when the fighting broke out. Intent on thwarting my parents' nurturing instincts, I decided to go back to Lebanon after graduating from Rye Country Day School, to study architecture at the American University of Beirut. Which, in hindsight, wasn't as bad a decision as one might think. Those years, marred by repeated flare-ups of fighting and a couple of invasions, were emotionally taxing, harrowing, sometimes dangerous, often maddeningly frustrating, but always intense in the most most visceral sense of the world and, weirdly enough, I wouldn't have missed them for the world. Maybe that's the scorpio in me...

So there I was, happily studying architecture in the hopes of one day helping rebuild the city (rumours that the local architectural association was having specific ugly buildings blown up remain unproven), and illustrating children's
Iva   [07.01.2007]
čekala jsem víc
Posledního Templáře jsem dočetla dnes o půl 3 ráno.Kniha je napínavá,i když ze začátku jsem byla zklamaná de facto tou samou zápletkou jako v Šifře.Stejné obsazení-zločin+žena+muž+zločinec+další organizace...atd.
Sice stojí Templář za přečtení,ale čekala jsem trochu více.Možná jinou zápletku,nevím.Jelikož jsem Šifru četla jako první,nejspíš už mě nic víc neuspokojí jako ona.
Mára   [05.01.2007]
Doporučuji
Musím říct ,že i přes aktuální zkouškové období mi kniha zabrala asi 3 večery a v porovnání s Da Vinci je z mého subjektivního hlediska o pár příček výše .Opravdu radost číst takovouto knihu .
ALEŠ   [09.11.2006]
NO NEVÍM
ČETLO se to dobře ,ale jinak je to dobrá slátanina ,naprosto na nerealném kontextu .Je to prostě pohádka,ale jako odpočinková kniha doporučuji.
bára   [11.09.2006]
je to úžasná kniha strašně se mi líbí od začátku sem se do ní začetla ,ale ještě bych taky chtěla skusit přečíst šifru mistra leonarda,když všichni říkají že je to velmi podobné.ale určitě knihu poslední templář doporučuju:-)
petula   [29.08.2006]
názor
můj názor je ten, ze Poslední templář je skvělá kniha, ale pro ty, kteří četli už Šifru nebo jinou knihu od Browna je to další z řady knih s podobnou tématikou a s podobnou strukturou děje.
KFC   [01.08.2006]
super
super, vrele doporucuji

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31192 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Princezna nevěsta
(2) Válka Zuluů
Vzdor názvu se jedná o dějiny minimálně tří entit: Britů, Búrů a Zuluů, kromě toho Khoisanů, Ndebelů, Svazijců, a Xhosů. Posledně jmenovaní by si možná zasloužili více prostoru (třeba v jiné knize), ...
(3) Svět buddhistických obrazů
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům