Diskuze k recenzi: King, Stephen - Puls

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
LiZie   [28.04.2007]
...
přečetla jsem pár Kingových knih,a udělala si tak nějak vlastní obrázek na něj =) když se mi do rukou dostal PULS, dlouho jsem se nemohla odhodlat k tomu, abych si ji přečetla... po pár stranách mě to docela zklamalo...Vinu přičítám tomu,že mi to přijde skoro stejné jako Den Trifidů od Johna Wyndhama... postihne to celý svět,kde zůstane "normálních" jen pár jedinců,kteří se snaží bojovat a přežíít... s tím se se fakt smířit nemohla =))
pedro   [27.02.2007]
Stehen King - Puls
Četbu Pulsu jsem podvědomě odkládal, možná z obavy, abych se nezklamal. Zvláštní pocit, kdy jsem si knihu s radostí přinesl domů a pak se ji "bál" otevřít. Pořád čekám na něco z kategorie dřívějších Kingových knih a i když ty v poslední době vydávané jsou dobré, tak přece jen - nevím.
Souhlas s recenzí i s Bobokingem. Z téhle knížky se dalo vydolovat víc. Jako by King pospíchal, nebo byl bezradný, škoda. Chyběla mi "pohádkovost", to co jsem u Kinga vždycky obdivoval, takovou druhou rovinu příběhu, podtext, fantazii. Jak přibývalo přečtených stran, ubývalo moje nadšení z četby. A konec - nechystá King další díl? (Krapínek kostrbatý, říkala babička).
Při téhle příležitosti jsem si vzpomněl na seznam nepublikovaných a nedokončených Kingových knih, který jsem nedávno četl na
http://stephen-king.navajo.cz/
Milanius   [14.01.2007]
Nelíbilo
právě ve srovnání se Svědectvím od téhož autora mi připadla tato kniha jako její velmi chabý odvar. Děj je dost podobný, ale Svědectví je mnohem delší, ale i propracovanější, napínavější, celkově věrohodnější, tohle mi přišlo takové nijaké a to mám Kinga hodně rád.
boboking   [05.02.2007]
Včera jsem Puls konečně dočetl, a musím taky tvrdit, že v porovnání se Svědectvím je to slabší odvar. Osobně mi nepřipadá, že by tuto apokalyptickou vizi měl nějak propracovanou. Ale hlavní mínus je jedna věc- kniha ve mně nevzbuzovala strach! Připadalo mi to jako reportáže vysílané na CNN z Iráku. Prostě krve spousta, ale hrůzy pramálo.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31200 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Toyen - film Jana Němce
(2) Vystěhovalci
(3) Povídky
Tak stojí psáno na zadní straně obalu povídkové prvotiny Zdeňka Svěráka, kterou vydalo nakladatelství Fragment a která je nazvaná jednoduše - Povídky. Pana Zdeňka Svěráka má zřejmě většina z nás ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům