Diskuze k recenzi: Loevenbruck, Henri - Vlčice a dívka - Moira I.

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
Jméno:
Email:
Nadpis:
Text:
Odeslat
Zuzik   [21.07.2007]
POKRAČOVÁNÍ TRILOGIE!!!!
Ahoja! Chtěla bych jen dodat, že jsem velkým fanouškem Henriho Loevenbrucka a že se mi strašně líbí jeho trilogie Moira. :-) Ale k věci. Tuhle jsem byla v knihkupectví a zase projížděla můj oblíbený regál "pro mládež". Nějkou náhodou jsem zabruslila do knížek Henriho... a co nevidím!! Knížka od Loevenbrucka, kterou bych ještě neměla přečtenou? Že by? Narychlo sem si přelouskala začátek a obsah, jestli to není pokračování velmi úspěšné trilogie. "Jupí! " Byla to pokračování. A tak tedy, tady je název : SYN LOVCE VLKŮ - GALLICA, KNIHA 1. Ptala jsem se, ale zatim vyšel jenom ten 1. díl. Takže je zase co číst! kdyby ste chtěli vědět, o čem to je, tak tady je OBSAH:
1154: předsatav te si bájnou Francii nazvanou Gallica...
Vypráví se, že v hrabství Tolsannese jakýsi mladík vrhl doprostřed plamenů, aby z hořící hranice zachránil vlka. Jmrnoval se Bohem a byl synem vrchního lovčího.
Za čtyři roky je jeho rodina i s celou vsí vyvražděna tajemnými bojovníky. Bohem v hrůze prchá a v pqtách mu jdou neznámé krvelačné síly zla.
Při svém útěku Gallikou se setká s Řemeslníky štěstí, jejichž podivuhodnébratrstvo mu přijde na pomoc. Zjistí, že se stal středem politických i náboženských zájmů.. Musí se skrývat před králem Galliky, Kristovými milicemi a nakonec i před neznámím nepřítelem, který zá jeho původ.
Tváří v tvář nebezpečí Bohem poznává, že je spřízněn s Bájnými stvořeními, které se lidé snaží vyhubit.

Knížka stojí 279 kč. Vřele doporučuji!
Knihomolům zdar! :-)
Karkulka   [23.07.2005]
Jen bych chtela pripomenout, ze druhy dil teto fantasy uz vysel. Jmenuje se Valka vlku. oba dily mam uz uspesne za sebou a vrele doporucuji. Tesim se na dil3. Pa
Gilraen   [18.10.2005]
yes
Nazdar bazar jestli sem jeste jednou pudes tak s tebou vrele
souhlasim.tzhle knizky stoji za to precist
fretka   [26.11.2005]
...
přesně!! už se těším až si přečtu druhý díl...
barča   [07.04.2006]
ja už mam za sebou vsechny tri dily.až tak me nadchly ze sem si je nejen snad stokrát precetla v knihovne,alei jsem si je koupila.fakt to stoji za to.doufam , ze se co nejdrive dockam dalsi knihy podobneho razeni.
Terka   [28.10.2007]
wow oje
ahoj hele nevíte jestli se daj ty knížky číst i na netu? koupila bych si je ale naši mi je už koupili a daj mi je až pod stromek což je poměrně blbý

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31200 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
Pachman, Richard - Kdokoliv
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Pavouk na šalvěji
(2) Kacířství
(3) Lord Mord
Na nového Miloše Urbana jsem čekal od vydání knížky Santiniho jazyk. Před ním jsem měl pocit, že Urban ve svých knihách dovede navodit správnou "hororovou" atmosféru, že dovede bravurně popsat ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.

TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům