Diskuze k recenzi: Nix, Garth - Sabriel

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
Jméno:
Email:
Nadpis:
Text:
Odeslat
Diblik   [17.10.2007]
Sabriel
Tahle kniha me uchvatila a porad nemuzu uverit ze je to urceno pro dospivajici mladez,tohle bych predepsala kazdemu, at mu je 15 nebo 50,tato kniha se bude libit kazdemu kdo ma aspon trochu rozvinutou fatazii a dokaze snit i za bileho dne...Ja jsem se doslova do pribehu vzila...a moc me mrzelo kdyz jsem zjistila ze jsem uz na konci knihy..
Dark   [22.07.2006]
Sabriel
Pokud mě dokázalo za poslední dobu něco vtáhnout, není myšleno pouze jako kniha ale prostě jako všechno, byla to Sabriel. Postava i kniha mě zcela okouzlila. Po dlouhé době se mi dostalo do ruky pořádné fantasy, které má promyšlený svět a dobré nové nápady, což je hlavní věc kterou na žánru fantasy požaduju. Dlhagi, autor či autorka (pardon, neni poznat), psal/a, že Lirael je lepší než první díl s čímž já sice nesouhlasím, ale rozhodně nechci brát názor. Mě naprosto vtáhla Sabriel, její postavy, její příběh. Více jsem se u ní i nasmál, přestože to rozhodně není to hlavní co bych požadoval a četl jsem jí v klidu bez toho, abych neměl chuť do knihy vejít a něco hlavní postavě vytknout, jak jsem se jednou přistihl u Lirael. Nechci teď ale hledat chyby na druhém dílku, protože i to jsem doslova zhltal a za dva dny už se z nadšení pro Lirael stala touha po třetí a závěrečné Abhorsence. Zamiloval jsem si všechno - Staré království, Výsadu i Volnou magii, výsadní vyslance, Zeď a dalším a dalším čtením a zkoumáním zjišťoval víc a víc, co se jen dalo. Sabriel je jedna z největších překvapení, které se mi u knih kdy dostalo a zařazuje se mezi ty nejlepší. Tato mladá, tmavovlasá Abhorsenka a její kniha mě očarovaly. Všechna čest, Grathu Nixovi... Perfektní.
dlhagi   [03.03.2006]
skvela
je to naozaj super kniha, druhy diel Lirael je dokonca este lepsi ako prvy.. tesim sa na treti diel.. a neviem sa pritom dockat:)
Melian   [03.01.2009]
Kniha sa mi páčila
...hoci bola napísaná v českom jazyku, neodradilo ma to...po dlhom čase som chytila do rúk knihu, ktorá ma zaujala dosť na to, aby som čítala aj pokračovania.. o takomto podžánri fantasty som ani netušila a na začiatku som si ho ani dosť dobre nevedela predstaviť...ale nakoniec hodnotím... fantastika ako má byť.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31202 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Kočkodlakova mise
(2) Stalingrad - Peklo na Volze
Informace o událostech druhé světové války jsou i po šedesáti letech stále hojně vyhledávané a tak se nedivme, že o publikace o nich není nouze a zdá se, že ještě dlouhou dobu nebude. A ať si kdo ...
(3) Koza, která žere hady
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům