Diskuze k recenzi: Smith, Keith Cameron - Milionářem nebo chudákem?

Více informací k této knize najdete v detailu
Recenzi této knihy najdete zde
luon   [23.12.2010]
Re: Recenze
Tato kniha je určena širokému spektru lidí ... většina lidí však reaguje na "magický titulek" a řekne si, knihu musím mít, otevřu ji, přečtu a budu bohatý, budu milionářem ... přeci nebudu chudákem! Jinými slovy většina lidí v takových to knihách hledá "přesný" návod pro zbohatnutí. Při vší úctě k Vaší recenzi, musím souhlasit s příspěvky "acezet a arbitr", že kniha má mnoho zajímavých myšlenek. Knihu nelze číst jako "zamilovaný román" ... některé statě se musí číst několikrát a dlouze o nich přemýšlet. Tato kniha není jenom o tom, jak se stát milionářem, ale i spokojeným v životě. Ze svých zkušeností mohu říci, že podobné knihy, někteří lidé nejsou schopni správně pochopit ... a to pouze z důvodu ... který je vyjádřen i knize ... Lidé, kteří nejsou jistí sami sebou, se změnám brání. Kniha Vám neřekne jak přesně to máte udělat, kniha popisuje myšlení, což je to nejdůležitější, pokud nebudete přemýšlet jako bohatý člověk, bohatým se nestanete ... pokud Vám vyhovuje být chudý, nebo střední třída, nebo uznávat jiné hodnoty je to vaše rozhodnutí, nikdo Vám ho nebere a i bez Vás by to také nefungovalo, i chudý člověk může být spokojený! KNIHU BYCH DOPORUČIL VŠEM, KTEŘÍ TOUŽÍ PO ZMĚNĚ ... ALE NEZAPOMÍNEJTE, BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE ... pokud nejste schopni tvrdě pracovat sami na sobě, někdy i 16hodin denně, nemáte svůj přesný cíl, touhu po tom co Vás baví a nejste ochotni pracovat i "zadarmo" ... potom neztrácejte čas čtením této, a podobných chyb!
acezet   [22.03.2010]
Mám jiný názor
... ale to je jistě očekávatelné. Je pošetilé se domnívat, že po přečtení a pochopení i skutečně dokonalého nástroje, který umožní zbohatnout, následně všichni zbohatnou. Ke zbohatnutí musíte mít chuť, cíl, prostě DŮVOD. Nemáte-li jej, nezbohatnete. A odsuzovat kvůli tomu myšlenky, které jsou logické a správné, je hloupost. Kniha je samozřejmě skvělá. Velmi přesně popisuje především fakta, proč tomu tak je. Co jsou příčiny bohatství jedněch a chudoby druhých. A zná-li čkověk příčiny, pak už má jen krůček k tomu, aby vyřešil otázku, jak dojít k nápravě. A pak už chybí jen poslední kousek do hotové mozaiky. CHTÍT, A ZA TÍM SI NEUSTÁLE JÍT. A můžete si být jisti, že zbohatnete.
arbitr   [31.08.2010]
Souhlasim s prispevkem. Kniha je vynikajici. Kazda recenze je subjektivni a tato je dvojnasob. Kdyz pani Rezkova nechce byt ani bohata, je jasne, ze hodne skvelych myslenek obsazenych v teto knize ji nebude a ani nemuze byt blizkych!

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31197 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Omega
(2) A taková to byla láska...
Román francouzské autorky Anny Gavaldy "A taková to byla láska" (orig. "Je l´aimais", 2002) se zabývá láskou, ale jak už napovídá název, tím smutnějším závěrem. Autorka vytvořila zajímavý konverzační ...
(3) Ve čtrnácti sám v Osvětimi
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům