Pavučina lží

06.04.2005 od alza
Konečně vychází v češtině překlad další knihy jednoho z nejúspěšnějších autorů současnosti. Tak to pro Vás, kteří knižní trh sledujete, nebo jste přímo na nový překlad Dana Browna čekali, není jistě žádná novinka. Snad ale nepřicházíme úplně "s křížkem po funuse", když těm, co ještě netuší, prozradíme, o čem Pavučina pojednává.
Hlavní hrdinkou bude tentokrát žena, Rachel Sextonová, a já jsem opravdu velmi zvědavá, jak se s tím Brown vypořádal. Rachel spolu s biologem Tollandem provádí výzkum v Antarktidě, kde NASA objevila v ledu důkazy mimozemského života. Všichni jsou nadšení do té doby, než na ně zaútočí vycvičené komando zabijáků. A ve stejnou dobu, kdy jde Rachel a Tollandovi o život, vede Rachelin otec, senátor Sexton, politickou válku proti prezidentovi Spojených států.
Brown se tedy nevěnuje výhradně náboženské tématice, tak doufejme, že nám ho nový papež nezakáže.
Pokud jste si knihu ještě nepořídili, tak s tím příliš nespěchejte. Kromě chystané recenze na Pavučinu lží se na Knihovnici.cz dočkáte také soutěže o tuto knihu.


Pavučina lží (Brown Dan) 299,00Kč

Co se děje za polárním kruhem? A co v zákulisí vysoké americké politiky?

Od autora světových bestsellerů Andělé a démoni a Šifra mistra Leonarda
Připravujeme: Digitální pevnost

Rachel Sextonová, zkušená analytička a dcera prezidentova volebního soupeře Sextona, má na osobní prezidentův rozkaz odletět do Arktidy, kde NASA učinila fenomenální objev. V miliony let starém meteoritu nalezla zkameněliny živočichů, důkaz mimozemského života!!!
Za polární kruh je povolán i populární oceánský biolog Tolland, ale pocit triumfu brzy začíná ustupovat pocitu ohrožení. Na skupinku vědců zaútočí vraždící komando. Rachel s Tollandem sice krkolomně uniknou na Tollandovu loď kotvící uprostřed hejna žraloků, ale zdaleka ještě nemají vyhráno. Neznámí útočníci ze všech sil se snaží je umlčet. Bylo by snad možné, aby objev, který by mohl převrátit základy historie vesmíru, byl jen mistrně zkonstruovaný podvrh???
A zatímco zoufale bojují o život, ve Washingtonu propuká neméně lítý boj o mocenské pozice. Senátor Sexton je ochoten udělat cokoli, třeba i obětovat vlastní dceru, jen aby usedl do prezidentského křesla.


Předešlá autorova kniha, Šifra mistra Leonarda, se držela přes 20 týdnů v první desítce žebříčků prodejnosti českých a slovenských knihkupectví.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31192 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Pojednání o dějinách náboženství
(2) Na jih od hranic, na západ od slunce
(3) Příběhy českých knížat a králů
Čeká nás devět příběhů, které se odehrály dávno, v předávné české historii: "Země ve středu Evropy, ze všech stran chráněná horami, byla známá pod jménem Čechy i latinským názvem ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům