string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Márai, Sándor - Svíce dohořívají | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Márai, Sándor - Svíce dohořívají

recenze, Tomáš Fojtík, 18. července 2005, hodnocení recenze

Svíce dohořívají, román neveliký rozsahem, ale veliký svým příběhem a poselstvím. Děj se odehrává během jediného dne, kdy se dovíme vše podstatné o přátelství, lásce a také i pomstě.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Márai, Sándor - Svíce dohořívají

  • Ikona Alis de File 8.10.2007

    Zdlouhavé

    Knihu jsem byl donucen přečíst.Nudné a zdlouhavé monology generála mě málem unudili k smrti. Jeho neustále se opakující myšlenky mají hloubku ale bylo by možné je vtěsnat na jednu stránku. Vždy když generál položí otázku, následuje dalších několik stránek, kde si odpovídá sám... Co dodat? Chudák Konrád!!!