string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci

recenze, Ondřej Effenberger, 15. listopadu 2005, hodnocení recenze

Planeta mezi dvěma slunci je druhá Fabianova vydaná knížka. A nutno říci, že povedená. Autor je český spisovatel klasické space-opery. Ve svých dílech zobrazuje vlastní vizi ne až tak vzdálené budoucnosti. Letopočty ve svých knížkách (snad záměrně) neuvádí. Já osobně bych si tipl 23. až 24. století. Nečekejte však žádné StarWars. V jím očekávané budoucnosti existuje jen jedna inteligentní, vesmírem cestující rasa a technologie s ní spojené. Kupodivu jsme to my, lidé. Ale ve všech jeho dílech se hrdinové sami sebe musí znova a znova ptát: "Sakra, jsme si tím opravdu až tak jistí?" A odpovědi jsou vždy více než zajímavé.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci

  • Ikona Zekinth 26.2.2008

    názor

    "Planeta mezi dvěma slunci" je klenot. To čemu se říká majstrštyk a nemusí se mnou nikdo souhlasit ale jsem toho názoru, že s kvalitním hereckým obsazením by se dal z příběhu vykřesat i kvalitní filmový či divadelní trhák.