string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

  • Ikona celare 15.1.2009

    Mně připadá lepší než Lodě. Ale proč srovnávat. Napínavá od začátku (i když fakt je, že na přebalu je prozrazeno zbytečně moc) a rozhodně bych neřekla že bez překvapení a bez pointy. A z toho asi vychází i pochopení závěru - jaký "zásah boží"? - to pan recenzent asi nedočetl? Asi záleží jestli se člověk vžije do situace a dilematů těch postav, což mě teda vcuclo dost. Je to jedna z knih, který se dají jedním dechem přečíst - jako lehký čtení, ale přitom o nich pak člověk může přemýšlet celé dlouhé zimní večery.