string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

  • Ikona Momo 18.1.2009

    Po přečtení Obranného rexlexu mě až mrazilo v zádech, když jsem si uvědomila, jak je to všechno reálné. I na kočku, která ležela vedle mě, jsem se začala dívat trochu s nedůvěrou :-) Je to opravdu napínavá knížka, jejíž dozvuky v člověku ještě nějakou dobu zůstanou. Jen je škoda, že název opravdu prozrazuje víc, než by měl. Rozhodně nesouhlasím, že knize chybí pointa a že konec knihy vyznívá jako "záchrana boží", nechci prozrazovat víc, ale troufám si tvrdit, že pan recenzent knihu nepochopil. Podle mě nejde knihu srovnávat s Rychlými loděmi, každá kniha je úplně jiná. Kdo očekává, že půjde o Rychlé lodě II., může být trochu zklamaný, nebo naopak příjemně překvapený, jako jsem byla já.