string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

  • Ikona Praotec atlet 29.1.2009

    ROZHODNĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ

    Kniha mě velice zaujala a podobně jako ostatní čtenáři jsem ji zhltnul takřka na jeden zátah. Souhlasím s názorem, že název dost dopředu napoví pointu, ale i tak jsem byl velmi překvapen. Myslím, že autor dokázal velmi zajímavě a netradičně uchopit jinak velmi často přetřásané ekologické téma. Rozhodně se nejedná o agitační klišé, ani o snahu programově šokovat masakrem. Strhující děj a realistický popis situací člověka vtáhnou do děje, kde se postavy chovají adekvátně nastalé situaci a jsou uvěřitelné a reálné. Kategoricky odmítám tvrzení, že kniha nemá pointu, jak tvrdí autor recenze. Z řádků pana Bobo Kinga (recenzenta) je zřejmé, že mu unikl i závěr knihy. Prosím nejprve pořádně pročíst a teprve pak psát soudy a recenze(pro příště).K porovnávání první a druhé autorovy knihy bych chtěl jen podotknout, že jsem byl druhým titulem mile překvapen. Změnu téma a žánru kvituji, je to jedině dobře a značí to autorův vývoj a progres.