string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

  • Ikona krysa10 22.2.2009

    Obranný Reflex je opravdu dobré čtivo, jak zde už zaznělo, mínusy jsou v obálce a v názvu ale jinak mě to pohltilo naplno, po 60. "kapitole" (samozřejmě ne hned první den, já to kvůli škole četl tak 3 až 5 "kapitol "za den, ale o víkendu jsem se trošec tozjel) jsem se rozhodl jít spát ale skoro celou noc jsem přemýšlel o tom, že se to může stát i nám. Určitě si jí dám ještě jednou, ale s pomalejším tempem. Opravdu tuto knihu doporučuji všem kteří mají rádi takové..........trošec strašidelné až děsivé sci-fi.