string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Swannová, Leonie - Glennkill - ovce vyšetřují | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Swannová, Leonie - Glennkill - ovce vyšetřují

recenze, Tomáš Fojtík, 12. března 2007, hodnocení recenze

Když jsem se dozvěděl o tom, že existuje detektivka ze zvířecí říše, byl jsem nadšený. Mám rád v literatuře hravost a toto téma se mi zdálo velmi slibné. Irské ovce, jindy poklidně se pasoucí na zeleném pažitu, jednoho rána zjistí, že jejich pastýře kdosi zabil vidlemi. Vyšetřování se ujme ovce, která se jmenuje Maplová (podobnost se slečnou Marplovou). Také další ovce mají jména, které mají odkazovat na charakteristiky pojící je s předchozími nositeli toho jména - tlustá ovce Moby Dick nebo černý beran Othello. Toto samo o sobě mi přišlo velmi vtipné, bohužel asi nejvtipnější z celé knížky.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Swannová, Leonie - Glennkill - ovce vyšetřují

  • Ikona ivo 11.10.2009

    nečtěte jako detektivku

    Asi proto, že mne ani nenapadlo vnímat tuto roztomilou knihu jako detektivku, mi dovolilo si ji vysloveně užít, pamatovat si celé pasáže zpaměti - a prostě si ji zamilovat.