string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Finkelstein, Norman G. - Průmysl holocaustu | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Finkelstein, Norman G. - Průmysl holocaustu

recenze, Jaromír Kopeček, 23. února 2007, hodnocení recenze

Nevelká kniha Normana G. Finkelsteina byla prezentována a je vnímána jako velmi kontroverzní počin. Autor, Žid, v ní údajně ukazuje, jak je utrpení Židů v nacistické Evropě uzurpováno skupinou (špatných a prospěchářských) židovských spolků.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Finkelstein, Norman G. - Průmysl holocaustu

 • Ikona j.kopeček j.kopeček 23.2.2010

  Ano, pravda je jen jedna

  Někteří lidé s tím mají problém. V Rošamónu měli pravdu všichni, ale v dnešním Japonsku už je také pravda jenom jedna. To nemění nic na tom, jestli ji máme nebo jestli máme jenom největší klacek. To si nepleťme, pravda (jak to bylo) a pravda (jak to musíme říkat, abysme nedostali ránu).
  Neberu Vám Váš záměr obhajovat profitující z holocaustu, má to jistě utilitární účel. Ostatně, vy také nepíšete o výzvě jeruzalemského muftího, aby všichni muslimové opustili území židovské autonomie, aby při následujícím likvidování židů nepřišli k úhoně. Proč?
  Zde přichází zajímavý bod, nebyl-li by holocaust v Evropě, nebyli by židi v Palestině. No ale právě proto že byl, tak se tam odstěhovali i ti Židi, kteří nechtěli žít "biblicky". Problém je evidentně složitější, že.
  Obviňujete židdovské představitele z obhajoby židovských zájmů? Já chápu, že v Česku je zvykem, že čeští zástupci obhajují cizí zájmy, ale to je malfunkce, na kterou doplácíme.
  Chápu, že izraelský tlak, protože tak úspěšný, budí spoustu nevole, Evropa se holt vydala cestou multikulturalismu a na tlak odpovídá pokorným ústupem a placením výpalného. Izrael to holt dělá jinak, také bych chtěl, aby někdo bránil mé právo na pivo a bůček.
  Zvláštní, tolik slov jsme promarnili o závistivých blábolech komunisty a žida z New Yorku, který má od šedesátých definitivu. Ale o tom to asi neni.
  P.S.:Rozhodně protestuji, aby byli Češi strkání do jednoho pytle s Němci a dalšími aktivními provaděči holoucaustu - Češi nebyli žádní hiwi, žádní podomní vrazi a nadháněči do dobytčáků!