string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Lao-c' - Tao te ťing | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Lao-c' - Tao te ťing

recenze, Jaromír Kopeček, 24. září 2007, hodnocení recenze

Tao te ťing. Kniha o Tau a síle. Zjevení z hlubin věků ukazující jak vzdálené je Evropě čínské myšlení. "Kdo ví mlčí, kdo mluví neví." Avšak, ani veliký Lao-c' - Starý mistr nevydržel mlčet, ostatně, pravý taoista se nesnaží dosáhnout naprosté dokonalosti, neboť dosažení dokonalosti stavu znamená jeho ukončení a začátek nejistého, turbulentního a nedokonalého stavu nového. Proto je dobré občas promluvit, o knize, o Tau, o síle.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Lao-c' - Tao te ťing

  • Ikona fes 21.7.2010

    ad recenze

    Výtečná recenze, poučená a spravedlivá. Úsměv: proč asi Cílek ignoruje výklad Minaříkův ? No, proč... v Bohnicích mají tolik výkladů světa... :-)