string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Márai, Sándor - Svíce dohořívají | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Márai, Sándor - Svíce dohořívají

recenze, Tomáš Fojtík, 18. července 2005, hodnocení recenze

Svíce dohořívají, román neveliký rozsahem, ale veliký svým příběhem a poselstvím. Děj se odehrává během jediného dne, kdy se dovíme vše podstatné o přátelství, lásce a také i pomstě.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Márai, Sándor - Svíce dohořívají

  • Ikona Vera 12.10.2012

    Nudné

    Kniha mi přišla nudná. Začátek byl slibný, ale pak se to motalo v kruhu - neustále ty stejné opakující se myšlenky, které, když se v knize opakovaly podesáté, už zněly jen jako prázdné fráze. Je tam pár hezkých vět, které se dají použít jako citáty, ale jinak jsem si z knihy nic moc neodnesla. Vlastně ano - informaci, že skutečné přátelství je jen mužská záležitost. To ostatně Henrik a Konrád jasně dokázali, že?