Obecná diskuze: Nová verze Knihovnice.cz

Ovlivněte novou verzi tohoto webu
Konečně je to tady, dlouho avizovaná změna už se stává skutečností. První na řadě jsou diskuse a o dalším vývoji vás budeme informovat.
Máte nějaké nápady nebo náměty na novou funkcionalitu nebo zlepšení té stávající? Něco Vám tu chybí nebo to potřebuje zásadní změnu? Napište nám to a my ty nejzajímavější z Vašich nápadů odměníme.

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Nová verze Knihovnice.cz

 • Ikona Administrátor Administrátor 12.8.2014

  Nové diskuze

  Pozor, pozor, právě přišla ta chvíle a my spouštíme nový design Knihovnice.cz. Spuštění bude probíhat postupně, aktuálně jsou v provozu nové diskuze. Pro otestování můžete přistupovat přes odkaz nahoře, kromě nové grafiky vás čeka i nová funkcionalita.

  Do diskuzí bude nově možno přispívat pouze po přihlášení (číst možno anonymně). Abychom zamezili registraci existujících přezdívek jinými uživateli, je v tuto chvíli registrace možná pouze mailem na admin@knihovnice.cz. K registraci je třeba zaslat email, přezdívku, heslo a pohlaví. Pokud jste přispívali pod více jmény, zašlete i starší přezdívky, chcete-li i starší příspěvky přiřadit vašemu profilu.

  Diskuse se nyní kromě klasického stromového výpisu vypisují chronologicky, s nejnovějšími příspěvky nahoře, aby nebylo nutné je hledat kdesi ztracené ve stránkování. Příspěvky můžete nově označit, že se vám líbí, nebo si vypsat vlákno, což je stromový výpis příspěvku a všech jeho reakcí.

  Kromě diskuzí můžete také po přihlášení vidět výpis příspěvků ostatních uživatelů, kteří na vás reagovali, a informace o tom, které vaše příspěvky se komu líbí.

  Takže směle do toho a na případné odezvy se těšíme zde v diskuzi nebo na mailu admin@knihovnice.cz.