Obecná diskuze: Jak se to sakra jmenuje?

Četli jste nějakou knihu a zapomněli autora a název?
Také se Vám něco takového stalo? Jestli ano, víte asi, k čemu by tato diskuse mohla být, jestli ne, zkuste si to představit:
Před nějakým časem jste četli knihu, která Vás něčím zaujala, rádi byste se k něčemu v ní vrátili a najednou zjistíte, že si nemůžete vzpomenout, jak se jmenovala a kdo ji napsal. No ale víte, že hlavní hrdina se jmenoval tak a tak a že se tam odehrálo přesně to a to. Určitě ještě existuje někdo, kdo tu knihu četl a kdo by ji třeba podle popisu děje poznal a kdo by si navíc pamatoval, co ta kniha byla zač.
Jestli snad máte takový problém právě teď, zkuste do této diskuse napsat, co všechno si pamatujete a třeba se najde někdo, kdo Vám odpoví. Tak do toho.

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Jak se to sakra jmenuje?

  • Ikona Lucka 12.8.2019

    Prosím poraďte

    Jednou jsem viděla trailer, ale vůbec si nepamatuji název filmu. Měl se tam slavit nějaký svátek (Vánoce, díkuvzdání, fakt nevím), jo je to americký film. A měla se sejít celá rodina a jedna dcera (dospělá) na letišti potká vojáka (myslím), a začnou se spolu bavit a domluví se, že budou předstírat vztah, že spolu chodí, před její rodinou a určitě se pak do sebe zamilují počítám. No a to je všechno co si pamatuji, vím moc toho není, ale kdyby někdo věděl tak budu moc ráda za odpověď.