Obecná diskuze: Jak se to sakra jmenuje?

Četli jste nějakou knihu a zapomněli autora a název?
Také se Vám něco takového stalo? Jestli ano, víte asi, k čemu by tato diskuse mohla být, jestli ne, zkuste si to představit:
Před nějakým časem jste četli knihu, která Vás něčím zaujala, rádi byste se k něčemu v ní vrátili a najednou zjistíte, že si nemůžete vzpomenout, jak se jmenovala a kdo ji napsal. No ale víte, že hlavní hrdina se jmenoval tak a tak a že se tam odehrálo přesně to a to. Určitě ještě existuje někdo, kdo tu knihu četl a kdo by ji třeba podle popisu děje poznal a kdo by si navíc pamatoval, co ta kniha byla zač.
Jestli snad máte takový problém právě teď, zkuste do této diskuse napsat, co všechno si pamatujete a třeba se najde někdo, kdo Vám odpoví. Tak do toho.

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Jak se to sakra jmenuje?

  • Ikona Ev 12.8.2019

    Film P O M O C

    Nwm jak se film jmenuje-je to o tom ze jedna mlada slecna zacne pracovat v nejake kancelari ALE aby byla lepsi a lepsi na vetsi urovni tak se tam musi vyspat se sefem a ostatnima chlapama (je na to udelanej i vecirek na chate) ta slecna prvne nechce ale jelikoz je nani vytvaren veliky tlak tak to udela(dal si to nepamatuju) myslim nejsem si jista ale ze je to CESKY FILM......znate? Napiste