Obecná diskuze: Jak se to sakra jmenuje?

Četli jste nějakou knihu a zapomněli autora a název?
Také se Vám něco takového stalo? Jestli ano, víte asi, k čemu by tato diskuse mohla být, jestli ne, zkuste si to představit:
Před nějakým časem jste četli knihu, která Vás něčím zaujala, rádi byste se k něčemu v ní vrátili a najednou zjistíte, že si nemůžete vzpomenout, jak se jmenovala a kdo ji napsal. No ale víte, že hlavní hrdina se jmenoval tak a tak a že se tam odehrálo přesně to a to. Určitě ještě existuje někdo, kdo tu knihu četl a kdo by ji třeba podle popisu děje poznal a kdo by si navíc pamatoval, co ta kniha byla zač.
Jestli snad máte takový problém právě teď, zkuste do této diskuse napsat, co všechno si pamatujete a třeba se najde někdo, kdo Vám odpoví. Tak do toho.

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Jak se to sakra jmenuje?

  • Ikona ZOUFALA JITKA 12.8.2019

    prosím rychle odpovědět hledám to rok

    ahoj lidičky,potřebuji už pomoc.hledám film kde chlap unese malou dívku a strčí ji do skepa a držel ji tam fakt dlouho až do dospělosti a měla anorexii někdy mu i pomáhala a mám pocit že tam byla i nějaká sexuální scénka a pak jsem už viděla jen jak byli lyžovat a pak mě mamka poslala spát ... jsem z tohofakt v prdeli protože to bylo před rokem a už bych to chtěla konečně dokoukat. Jsem opravdu moooc vděčná za každou odpovědˇ