string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Shaw, Karl - To je skandál! | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Shaw, Karl - To je skandál!

recenze, Tomáš Fojtík, 31. července 2007, hodnocení recenze

Je doba dovolených a tak není tak docela od věci s sebou do batohu či cestovní tašky přibalit nějaké to lehčí oddychové čtení. Člověk má za celý rok dost všelijakých dramat, psychologických románů nebo knih o smyslu světa. Někdy je prostě třeba si od podobné literatury odpočinout. A pokud objevíte knížku, při které se můžete zasmát, ale také se něco zajímavého dozvědět, uděláte terno.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Shaw, Karl - To je skandál!

  • Ikona Alexis 9.8.2007

    Pravda je ovšem taková, že všichni, kdo to četli, se chytají za hlavu "Ježišmarjá, to je ale blbina!", ale současně se všichni hrozně smějou. Je to tak praštěné, až je to sranda :-)