string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Irving, John - Čtvrtá ruka | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Irving, John - Čtvrtá ruka

recenze, Tomáš Fojtík, 25. dubna 2005, hodnocení recenze

Českému čtenáři je John Irving známý svými knihami Svět podle Garpa nebo Pravidla moštárny (ta byla i zfilmována). V roce 2002 nakladatelství Odeon vydalo román Čtvrtá ruka.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Irving, John - Čtvrtá ruka

  • Ikona kuku 29.8.2005

    Rozhodně na něj nezanevři. Včera jsem poněkolikáté dočetla Pravidla moštárny a zase jsem z toho byla celá pryč. Jestli si viděla film, tak věz, že v knize je toho mnohem víc a ten přípěh dopadně mnohem pozoruhodněji a líp. Hned po Moštárně se mi nejvíc líbí Rok vdovou a Modlitby pro Owena Meanyho. Hotel New Hampshire už je o poznání šílenější, ale dá se.
    Rozhodně se člověk u jeho knih nenudí. Nevím, kam ten člověk na ty svoje šílený zápletky chodí.