string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

 • Ikona Markéta 16.1.2009

  Rada bych k teto recenzi také neco napsala a nejvíc souhlasím tady s celarou. I mě se líbita tato kniha víc, myslím, že byla napsaná lépe, než ta první. Je každého věc, co ho osloví a proč co čte, takže recenzi beru jako názor sečtělého člověka, ktery má pravo na svuj pohled. Knize leccos vytýká, ale rozhodně ji neodsuzuje, naopak, řekla bych. takze za to bych se
  vůbec nezlobila, přestože mám jiný názor.
  Co bych si ale uz dovolila vytknout je poslední odstaveček, kde se na příkladu jiného autora naznačuje sestupná tendence. S tím jsem v rozporu, protože vnímám obranný reflex jako vzestup. K takovému hodnocení bych se jinak uchýlila až treba po pěti knihách, které už nejakou dráhu jasně naznačují, ale po dvou mi to prijde nevhodné a skutečně až moc neobjektivní.
  na závěr bych sama přidala výtku z mého hlediska odfláknutého obalu, který předurčuje knihu jako "lacinejší počtení", což dle mého nározu úplně není. Prozrazení poloviny pointy na záložce jsem rovněž jako vy ostatní nepochopila.
  Díky. Market