string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Clarke, Arthur C.; Baxter, Stephen - Oko času | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Clarke, Arthur C.; Baxter, Stephen - Oko času

recenze, racer, 9. května 2005, hodnocení recenze

Ani se nechce věřit, že už uběhlo tolik času... 36 let po slavné knize 2001: Vesmírná odysea se pachatel A. C. Clarke opět vrací k tématu. Tentokrát mu nepomáhal kultovní režisér Stanley Kubrick, ale britský spisovatel Stephen Baxter.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Clarke, Arthur C.; Baxter, Stephen - Oko času

  • Ikona Jana Dvořáčková 18.1.2008

    Proč další Odyseu?

    Myslím, že autor článku Clarkeovi křivdí v tom, že čekal asi něco, jako Odyseu. Jenomže tohle není Odysea, a ačkoli je v tom pár podobností, další by Clarkeovi na rozmanitosti moc nepřidalo. To, že nějaký autor napíše světoznámou, slavnou a skvělou věc, jakou Odysea určitě je, nemůže být předzvěstí jeho dalších děl ve stejném duchu.
    Mně se Oko času moc líbilo právě proto, že bylo jiné. Nečekala jsem další Odyseu, ale další poutavoé čtení, kterého se mi dostalo.