string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Eisner, Petr - Obranný reflex

recenze, BoboKing, 12. ledna 2009, hodnocení recenze

Mladý český autor Petr Eisner (1976) si svou prvotinou "Rychlé lodě do pekel" (JOTA, 2008) získal srdce mnoha českých čtenářů, což jen dosvědčují komentáře a reakce na různých webových literárních diskuzích. Mnoho z nich proto přijalo s velkým nadšením zprávu, že JOTA na vánoce chystá další jeho román "Obranný reflex".

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvky z diskuze Eisner, Petr - Obranný reflex

 • Ikona Martina 13.1.2009

  S tou pointou tak, samozřejmě jsem si napřed přečetla přebal, na co ž jsem pak byla naštvana, a nechápala, proč tam musí prozradit o co jde. kdyby to tak nebylo, byla bych první třetinu knihy mnohem víc napjatá.
  jinak ale uplně nesouhlasím. i když tady nebyl ten "šok" jako v lodích, osobně mám za to, že literárně je reflex mnohem líp zvládnutý a vnímám ho spíš jako vzestupnou tendenci (i když asi jak v čem)
  a to "lovestory" se mi moc líbilo, byla to další vrstva, dalsí rovina a nebyl to kýč, nebylo to přehnané. prostě akorát. takže ja jsem byla i tak moc spokojená.:-)

  • Ikona Martina 13.1.2009

   no a jeste si ríkám, že recenze by taky nemusela tolik z deje prozrazovat. treba s tema sykorkama. To me tehdy jeste vubec nenapadlo, co se bude dít, (respektive co se dělo).