string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Nick Hornby | Knihovnice.cz

Diskuze k autorovi: Nick Hornby

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvky z diskuze Nick Hornby

 • Ikona BoboKing BoboKing 27.5.2010

  Nový Hornby - Julie, demoverze

  Vyšel nový román "Julie, demoverze" od N. Hornbyho, a určitě se na něj chci podívat. Hornby je skvělý moderní anglický autor, kterého můžu (rád).
  Anotace: Annie a Duncan se přirozeně doplňují, jako dva dílky skládačky, třebaže Duncanovi kvůli vášnivému zaujetí samotářským a geniálním písničkářem Tuckerem Crowem prakticky nezbývá čas na nic dalšího - na manželství, na děti ani na hovory o čemkoli jiném než o Tuckeru Crowovi a jeho zmizení po záhadné události na toaletě jednoho nočního klubu před dvaceti lety. Annie se začíná ptát sama sebe, jestli nepromarnila patnáct let života v neperspektivním vztahu a neustrnula v nudné práci v ospalém městě na pochmurném východoanglickém pobřeží.

  Vydalo BB art.

  • Ikona Jirka 28.7.2010

   Julie, demoverze

   Nicka Hornbyho mám moc rád. Nikdo nepíše tak vtipně jako on, což dokládá i ve své nejnovější knize - Julie, demoverze. Hornby umí napsat skvělé postavy, které pak uvaluje do absurdních situací. Je to čtivé, poutavé a hlavně hodně vtipné. Osobně mám od Hornbyho nejraději jeho román Dlouhá cesta dolů, který je nejvtipnější knížkou, kterou jsem kdy četl. Julie, demoverze ovšem není o moc horší a určitě ji doporučuji všem, kteří se chtějí u čtení především pobavit.