string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Lao-c' - Tao te ťing | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Lao-c' - Tao te ťing

recenze, Jaromír Kopeček, 24. září 2007, hodnocení recenze

Tao te ťing. Kniha o Tau a síle. Zjevení z hlubin věků ukazující jak vzdálené je Evropě čínské myšlení. "Kdo ví mlčí, kdo mluví neví." Avšak, ani veliký Lao-c' - Starý mistr nevydržel mlčet, ostatně, pravý taoista se nesnaží dosáhnout naprosté dokonalosti, neboť dosažení dokonalosti stavu znamená jeho ukončení a začátek nejistého, turbulentního a nedokonalého stavu nového. Proto je dobré občas promluvit, o knize, o Tau, o síle.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Lao-c' - Tao te ťing

  • Ikona tom 6.7.2012

    :D syrova kritika absolutne beze snahy o jakykoliv jiny nahled na vec nez nahled kapitalistickeho mainstreemu.. usmevna recenze. Prosim potencialni zajemce o toto dilo aby se timto nenechal odradit, Tao te tin'g je velmi dobry pruvodce po ceste poznani.. tato cesta muze byt pro kazdeho jina, coz si nas uniformni recenzent zrejme zapomel uvedomit ;)