string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci

recenze, Ondřej Effenberger, 15. listopadu 2005, hodnocení recenze

Planeta mezi dvěma slunci je druhá Fabianova vydaná knížka. A nutno říci, že povedená. Autor je český spisovatel klasické space-opery. Ve svých dílech zobrazuje vlastní vizi ne až tak vzdálené budoucnosti. Letopočty ve svých knížkách (snad záměrně) neuvádí. Já osobně bych si tipl 23. až 24. století. Nečekejte však žádné StarWars. V jím očekávané budoucnosti existuje jen jedna inteligentní, vesmírem cestující rasa a technologie s ní spojené. Kupodivu jsme to my, lidé. Ale ve všech jeho dílech se hrdinové sami sebe musí znova a znova ptát: "Sakra, jsme si tím opravdu až tak jistí?" A odpovědi jsou vždy více než zajímavé.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Fabian, Robert - Planeta mezi dvěma slunci

  • Ikona Bob 25.11.2012

    Knížka je dobrá ale bohužel moc rozvleklá, zápletka kterou dostaneme ani náhodou nevystačí na všech pětset stránek, takže se to často vleče až nudně pomalu.
    Co se mi také nelíbilo bylo to, že autor položil hodně otázek které vůbec nezodpověděl a načal několik cestiček v ději, které pak vůbec neukončil a nemělo smysl je do děje tedy vůbec zařazovat.
    A konec byl naprosto směšný. Ten tu knížku perfektně zabil.
    Rozhodně ne Fialova nejlepší práce ale na jedno přečtení se to dá.