string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Nix, Garth - Lirael | Knihovnice.cz

Diskuze ke knize: Nix, Garth - Lirael

knihy, hodnocení knihy

Matka ji opustila, o otci netuší vůbec nic. Žije s rozvětveným clayrským společenstvím v obrovském komplexu jejich ledovce, nikdy se ale necítila jako jedna z nich. Touží po Zraku - vrozené schopnosti všech Clayr zřít budoucnost, touží stát se tím, čím není - pravou dcerou Clayrů. Přesto se osud Starého království ocitá v jejích rukou. Byla předurčena, aby se ujala nebezpečného úkolu - musí odvrátit sílící moc skrytého zla, jež se znovu chystá převzít vládu nad královstvím. Potkává prince Sametha, příslušníka abhorsenského královského rodu, který se rovněž vzpírá odkazu předků, a jejich cesty se spojují...

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvky z diskuze Nix, Garth - Lirael

 • Ikona Kelly 31.12.2005

  Kdy?

  Kdy prosím vás vyjde Abhorsenka?

  • Ikona A. 13.3.2006

   COŽE??? WHy???

   Jaká abhorsenka ty huso??? Četla si vůbec nějakej díl: Sabriel, Lirael, a ten třetí se rozhodně nebude jmenovat:Abhorsenka!!!

   • Ikona helena 13.3.2006

    Ten třetí se opravdu jmenuje Abhorsenka, ale ještě nevyšel.

   • Ikona anonym 31.3.2006

    Mně to taky připadá zvláštní, že by nadpis byl tak dlouhý a ještě k tomu pro většinu lidí nesmyslý a nevyslovitelný :-). Ale v té knížce to píšou (jestli jsi z té knížky četla někdy něco jiného než děj, tak to musíš vědět). Já si radši počkám a budu se těšit než bych tu ze sebe dělala tupce. Ono to někdy vyjde (nemyslete si, že nemám tu trilogii ráda- tohle si člověk musí zamilovat!!!!!!!!!)

   • Ikona Trinity 3.5.2006

    Re:COŽE???WHy???

    No promiň, ale jestli je tu někdo husa, tak si to ty. četla jsi obálku? je na ní napsáno: "...od vydání románu Sabriel (1995) jim je věnována nebývale vzrůstající pozornost. ..., vznikla tak dvojice volných pokračování Lirael (2001) a Abhorsenka (2003)." Ovšem na obálce je jedna malá chyba. Na obalu Lirael je napsáno Abhorsenka a na Sabriel je Abhorsen. ovšem to nemění fakt, že jsi jen zakrnělá forma inteligence a třetí díl se tak opravdu jmenuje.

  • Ikona Fanda 19.6.2006

   Psal jsem email do nakladatelství a řekli mi že by měla vyjí koncem června. Taky už se docela těším. :)))

   • Ikona Čtenářka 3.4.2007

    Do diskuze

    Podle mě je to úplně normální že se třetí díl jmenuje Abhorsenka a jediný kdo to z naší rodiny nedokáže vyslovit je můj tříletý bratr...Ten mimochodem nedokáže vyslovit ani Clayra....Jestli máte podobný problém,jděte k logopedovi.Měl by se podle vás snad jmenovat Lirael 2 ?Pěkně trapný co? Jo a ta knížka už se dá v češtině po internetu obědnat,a opravdu se Abhorsenka jmenuje.Jen pokud tam někdo zadá AbhorSEN , (tak jak to mimochodem napsali špatně kdovíkde) tak mu to tam nenejde.