string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Potok, Chaim - Vyvolení | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Potok, Chaim - Vyvolení

recenze, Giana, 15. června 2005, hodnocení recenze

Film Amélie z Montmartru je krásný film, ale má jednu chybu. Úplně malinkou chybu, která je naprosto stejná jako chyba v knize Vyvolení.

Celý článek

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvek z diskuze Potok, Chaim - Vyvolení

  • Ikona anonym 3.5.2006

    postřeh možná dobrý, ale závěr recenze je poněkud tristní a vůbec srovnávat Vyvolené a Amélii, to je jako srovnávat koncentrační tábor s nedělním výletem na koupaliště. ty to možná víš, že záleží na malých věcech, ale je dobré mít na paměti, že ne všechno, co víme my, vědí i ostatní, navíc ta věta, je jedním ze stěžejních míst textu, už třeba jen tím, že ukazuje odlištnost židovského a našeho světa, protože židé ve svých uzavřených světech skutečně žijí s vědomím - s bytostným vědomím - takových a dalších pravd. my to víme, ale oni to žijí, nemám pocit, že by Potokovi bylo co odpouštět.