string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze Terry Pratchett | Knihovnice.cz

Diskuze k autorovi: Terry Pratchett

Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Příspěvky z diskuze Terry Pratchett

 • Ikona Ondra 26.4.2005

  Pratchett rulezz..

  Terry je jednoznačně králem fantasy a já jsem jeho kouzlu propadl. Zajímala by mě jedna věc a to: Dvoukvítek.. má čtyři oči, nebo nosí jen brýle? Vždy jsem myslel že má brýle a Ankh-Morporkští to krapátek nepochopili. Nadruhoustranu na obálce "Lehkého Fantastična" má regulérně čtyři oči a brýle žádné. Záhada nad záhady... Jinak jsem právě dočetl "Dámy a pánové" a nezbývá než doporučit!!! Asi nejvtipnější ze a nejúžasnější ze všech 9-ti knížek které jsem o Zeměploše přečet.

  • Ikona BoboKing BoboKing 26.4.2005

   to já za nejlepší považuji Barva kouzel, Čarodějky na cestách a Magický prazdroj.

  • Ikona mort 9.5.2005

   4 oči

   Ahoj Ondro,Dvoukvítk má oči 2 a brýle.Když Josh Kirby kreslil obálku,myslel že Dvoukvítek má oči 4,jen chyba

  • Ikona Lilith 12.5.2005

   Já považuji za jeho nejlepší Zeměplochu "Zajímavé časy". To byla úplně první knížka od Terryho, kterou jsem četla. Musím se přiznat, že prvních 50 stránek jsem byla pevně přesvědčena o autorově velice kladném vztahu k THC - pak jsem si zvykla a TP je prostě THE BEST.

  • Ikona emmik 12.5.2005

   Já mám nejraději Sekáče, Soudné sestry, Otce prasátek a Erika (to byla první knížka, kterou jsem od TP četla já a přiznám se, že napoprvé mi spoustu věcí nedocházelo=)) Jinak má dvoukvítek opravdu oči jen dvě ::-)

  • Ikona Leveli 22.3.2006

   Fakt síla!!

   První knížka, kterou jsem přečetla od TP byl Mort a totálně mě nadchla! Díky za skvělý překlad p. Kantůrka. Už mám za sebou Magický Prazdroj (ten se mi zdál trochu rozvláčný) nejvíc se mě líbilo Lehké fantastično (opravdu bizardní zápletky) a teď jsem dočetla Pohyblivé obrázky - kouzelný pohled do světa showbusinessu a zákulisí natáčení nejslavnějšího filmu všech dob - Střed proti Okraji!! Můžu všem vřele doporučit. V knihkupectví jsem objevila i obrázkovou knihu (bohužel jsem si nezapamatovala název ani autora), kde jsou nakresleny všechny postavičky z Pratchettových děl. Autora obrázků tipuju na fanouška TP. Mrakoplaše jsem si představovala trochu jinak, ale Dvoukvítek se opravdu povedl - tlusťoučký růžolící turista s brýlemi, havajskou košilí a ponožkami v sandálech.. :o))