string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - Anne Franková | Knihovnice.cz

Diskuze k autorovi: Anne Franková

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona Klaudie 26.4.2006

  Anne Franková

  Tuhle knížku jsem poprvé četla v 11letech a už mě upoutala.V té době jsem se hodně zajímala o 2.světovou válku takže jsem to docela pochopila.Myslím,že kdyby Anne žila mohla se stát skvělou spisovatelkou(v deníku se také o tom zminuje,že by chtěla po válce vydat svůj Deník) o tom už napovídá to,že její zápisy nebyly takové ty obyčejné,které píší dnešní čtrnáctileté dívky,ale samozřejmě byla jiná doba,jiný život...V knížce mě moc zaujala věta-Chceš-li nějakého člověka dobře poznat,musíš se s ním také někdy pohádat.Pak ho teprve můžeš posoudit.
  Tutu knížku by měli číst celé generace,protože pak si teprve můžete představit jak to bylo těžké za 2.světové války a to hlavně pro Židy!

  KAČENKO!
  Tak trochu Ti závidím,že ses tam mohla podívat!Cílem tohoto léta je pro mě Austrálie,ale příští rok se tam pokusím vydat!Strašně by mě to zajímalo jak to tam vypadá!
  Klaudie

 • Ikona Pavla 22.4.2006

  ...

  Je to opravdu silný příběh. A hlavně stojí za přečtení.

 • Ikona Bára 1.3.2006

  anne...

  Anne Franková byla jistě velice silná mladá dívka,která si zaslouží náš obdiv a naši úctu...

  • Ikona Kacenka 21.4.2006

   Dum ukrytu Anne Frank a jeji rodiny

   predevcirem jsme byli v Amsterdamu navstivit dum, kde se Anne a jeji rodina s dalsimi lidmi skryvala. Pred nami bylo asi 200 lidi, ale to me vubec neodradilo od meho umyslu. Po shlednuti celeho domu a kratkych filmu jsem si konecne dovedla predstavit, v jake casti domu se vlastne nachazeli a vubec cely obsah knihy jsem pochopila mnohem lepe. Sice jsem ji 2x cetla, ale videt misto, kde Anne psala, bylo neco nadherneho. Diky tomu, ze umim Holandsky, pochopila jsem i hodne z celeho jejiho zivota. Myslim tim to, co v knize nebylo. Jako napr: vypraveni jejich kamaradek, ktere valku prezily nebo pribeh jedne divky, ktera se s Anne setkala v koncentracnim tabore, jenze ona mela to stesti, ze se z nej vratila. Anne zahynula na Tyfus jen pouhy mesic od osvobozeni koncentracniho tabora v Bergen-Belsenu. Tato kniha opravdu stoji za precteni. Kacenka z Holandska