string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - Joanne K. Rowlingová | Knihovnice.cz

Diskuze k autorovi: Joanne K. Rowlingová

Nově v diskuzi

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona BoboKing BoboKing 18.4.2012

  Nová Rowlingová

  Rowlingová poprvé pro dospělé. Kniha vyjde v září

  13. dubna 2012 7:00

  LONDÝN - Autorka úspěšné série knih o Harrym Potterovi vydá v září černěhumornou knihu s názvem The Casual Vacancy (Prázdné místo).
  Podle nakladatelství Little, Brown půjde o černou komedii situovanou do anglického města Pagfordu, které není tak idylické, jak se na první pohled zdá. Román se vyznačuje černou komikou, nutí k přemýšlení a neustále překvapuje, uvádí prohlášení nakladatelství.
  Podle něj vyjde kniha v celém světě 27. září v tištěné i elektronické podobě, a také jako audiokniha. Již v únoru Rowlingová řekla, že její příští kniha "bude velmi odlišná od série s Harrym Potterem". Současně tehdy zdůraznila, že úspěch knih o čarodějnickém učni jí přinesl "svobodu prozkoumat nová území".
  (Lidovky.cz)

 • Ikona BoboKing BoboKing 4.2.2008

  Pokračování Harryho

  enchápu, jak by pro Rowlingovou mohlo být problém vymyslet pokračování Harryho Pottera. Přečetl jsem si jen poslední dvě kapitoly z posledního dílu, a dalo by se psát x - dalších dílů. Harry ženatý, má tři(?) děti, které posílá právě do Bradavic, jaký lepší materiál na další sérii? A já bych to viděl tak, že nakonec něco stejně začne psát, jak pořád vyhrožuje.

 • Ikona Marry 16.12.2006

  Jak to údajně bylo doopravdy

  Tak vidím, že nikdo moc přesně nevíte, jak to bylo, proto budu citovat jeden dokument o J.K.Rowlingové.Takže Jo jela vlakem z Manchestru do Londýna a nemyslela na nic, souvisejícího s psaním, ale najednou se vynořil ten nápad a ona zřetelně viděla hubeného malého chlapce- Harryho.Přepadl ji až hmatatelný příliv vzrušení.Neměla tehdy tužku, ani pero, ani tužku na obočí a tak musela jen sedět a přemýšlet, celé 4 hod., protože vlak měl zpoždění ji v hlavě vířily všechny její nápady...

 • Ikona milan lučivňák 25.5.2006

  já,já a zase jenom já

  Já zas vím,že jela vlakem a slišela,že by bylo príma být čarodějem a tak si vymyslela harryho pottra. Pak když přišla k přátelům tak jim to řekla a oni ji řekli ať to napíše. Ona to napsala protože měla málo peněz a nutně je potřebovala.

 • Ikona jana sztankoova 5.1.2006

  joanne k. rowlingova

  jeji pribeh zacal tak ze jela tramvaji a mela dlouhou cestu mezi tim si promyslela o kouzelnicich a jen tak si premyslela nemela s sebou zadny zapisny ani tusku na psani a tak si to v hlave nechala jen tak probyhat pak napsala prvni knihu psala ji hlavne pro svou dceru a pro kamarady a nakonec pro celicky svet ted je to snad ta nejznamejsi spisovatelka na svete a mozna i ta nejbohatsi

  • Ikona koffein 6.1.2006

   její příběh ...

   a opravdu to tak bylo nebo je to jen zpětně vymyšlená legenda ? :)

   • Ikona Lenka 6.1.2006

    Kdo ví?

    Kdo ví? Já zase četla, že jezdila vlakem (od tud Bradavický expres) za svoji nemocnou mámou. Ve vlaku pak celý příběh vznikl. Kdo ví co je pravda? A není to jedno? :-)