string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - King, Stephen - Prokletí Salemu | Knihovnice.cz

Diskuze ke knize: King, Stephen - Prokletí Salemu

knihy, hodnocení knihy

Do malého ospalého městečka přijíždí spisovatel, aby zde dokončil svou knihu. Současně s ním se v opuštěném strašidelném domě nad městem zabydlí podivný nájemník a příběh s klasickou upírskou tematikou může začít ... Stephen King nechá čtenáře nahlédnout do života malého města a představuje celou řadu jeho obyvatel. A právě psychologie postav a popis vztahů mezi lidmi na maloměstě odlišuje tento román od tuctových hororů s podobnou tématikou. V pořadí druhý román Stephena Kinga, který jej definitivně zařadil mezi světové klasiky tohoto žánru.

Celý článek

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona Lukas 11.7.2010

  Jsem zklamaný

  ..před touto knihou jsem měl možnost přečíst si několik Kingových povídek a ty byly opravdu vynikající,takže jsem se na knihu dost těšil.To co přišlo mě fakt dostalo,v negativním slova smyslu..zdlouhavé popisné pasáže,občas jsem se v textu ztrácel,a to jsem nečetl svou první knihu :) , průhledná zápletka.nejvíc mě ale šokovala podobnost s knihou Brama Stokera,Dracula. (Salem´s Lot=bystřice,Marstenův dům = Draculův hrad,Barlow = Vlad III(Dracula) , spisovatel = Jonathan Harker, čcitel Matt = Van Helsing , Suzane =Lucy+Mina harkerová) a tak bych mohl pokračovat dál a dál. Povídka o Salemu,na dobrou noc je 10x lepší,než tahle kniha.Povídek by se měl autor držet,protože ty mu opravdu jdou,což se však o tomto románu říct nedá.

 • Ikona Oudeska 23.3.2007

  grrrrrr

  ...vážně skvělý hororový román. Zbývá mi pár stránek a nemůžu se dočka už tak napjatého konce!