string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - Co právě čtete.. | Knihovnice.cz

Obecná diskuze: Co právě čtete..

Jaká kniha vám aktuálně nedá spát? Doporučte ji ostatním. Nebo jste snad museli nějakou odložit, protože prostě nešla dočíst? Tak ať si ji zbytečně nekoupí někdo další.

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona Peeta Peeta 24.7.2014

  Saramangova Slepota je opravdu skvělá kniha, filmové ztvárnění ani z poloviny nezachycuje hrůzy popsané v knize. Horor se vším všudy, už proto, že tak nějak bychom reagovali, kdyby nás taková katastrofa postihla.
  Po dlouhé době ale přece jsem přečetla Zlodějku knih a byl to překrásný čtenářský zážitek, i s těmi slzami. Děkuji za neustálé zmiňování knihy tady, nebýt vás všech, nedostala bych se k ní.

 • Ikona Nelly Nelly 23.7.2014

  Na zdejší doporučení...

  jsem v posledních dnech přečetla knížky Agnes, Projekt manželka a Pod kůží. Každá úplně jiná, ale všechny naprosto skvělé. Agnes - výborná atmosféra, zajímavé prostředí, Projekt - skvělé na dovču, vtipné, Pod kůží na mě udělalo největší dojem, skoro bych řekla, že to mnou pořádně zatřáslo.

  • Ikona římanka římanka 23.7.2014

   Pod kůží mě taky dostalo, už jsem jí četla dávno a na tu se nezapomene. Ještě se vám bude určitě líbit knížka s podobným názvem - Studená kůže od Albert Sanchéz Piňol.

   • Ikona Iva 23.7.2014

    Studená kůže opravdu stojí za přečtení. Zůstává mi v hlavě už několik roků, což se o většině knížek říct nedá. A z podobného soudku ještě Slepota od Saramaga.

  • Ikona Lamanai Lamanai 23.7.2014

   Mám od Fabera malinko raději povídky, ale ani Pod kůží nebyla špatná. Pokud vím, Viktor Janiš dokončuje překlad jedné jeho dosti rozsáhlé knihy, tak buďme napnuti :-)

 • Ikona Iva 22.7.2014

  Sue Graftonová

  Pustila jsem se do knihy detektivních povídek Kíinsey a já a jsem velmi příjemně překvapená. Pokud nasazenou laťku udrží až do konce, asi budu uvažovat o čtení její série detektivek, které začínají na písmena abecedy (A jako alibi až V jako vendeta). Povídky mají chytrý humor, spád, zajímavé zápletky a vyloženě mi sedly.

 • Ikona BoboKing BoboKing 22.7.2014

  Analfabetka, které uměla ...

  Dočetl jsem tedy Analfabetku, další knihu po Staříkovy, který vylezl ... od Jonassona. Je to opět humorný příběh, který je založený na absurdních postavách a situacích, a reálných historických postavách, ze kterých si dělá srandu. Musím přiznat, že zcela kopíruje stylem Staříka, a tak mne ničím nepřekvapoval. A možná místy už to autor s absurditou přehání. Prostě jsem si to už tak neužíval jako u Stoletého staříka.

  • Ikona sonie 22.7.2014

   Ano, taky jsem měla ten pocit. Navíc, to prostředí a hrdinové mi nějak nesedli. Staříka jsem si dala znovu a líbil se mi zas. Analfabetku jsem, přiznávám, odložila a možná i vzdala.

 • Ikona BoboKing BoboKing 15.7.2014

  Ženy, které rozdávají adventní věnce

  Tak jsem včera přečetl další dílo přítele Pepsona Snětivého "Ženy, které rozdávají adventní věnce" Musím přiznat, že mi doslova kápla do noty. To, co psala např. Monyová o tak čtivě o ženách, to on píše o mužích. Recenze:
  http://www.kosmas.cz/knihy/195515/zeny-ktere-rozdavaji-adventni-vence/

 • Ikona Ajenka 14.7.2014

  Skvělé knihy

  Minulý týden jsem měla štěstí na sérii výborných knih. Aspoň trochu to vyvážilo příšernou virózu, kterou dotáhl syn ze školky. (Nevím proč se vyvíjejí zbraně hromadného ničení. Dětské nemoci by na to bohatě stačily)
  Pro osvěžení jsem si přečetla Kingovo Osvícení. Stále stejně výborná knížka. Navázala jsem novinkou Doktor spánek,která mě moc potěšila. Následovala Dalajlámova kočka. Příjemná oddychovka,kočky miluji a budhismus také. Pokračovala jsem útlou knížečkou Jonathan Livinston racek.Sérii završila Iveta Pačutová s Vykupitelem duší. Výborná kniha. Moc gratuluji autorce k takové prvotině. Miluji když mě kniha dokáže vtáhnout do děje už po dvou stránkách (a nepustit až do konce).

 • Ikona Zuzana 10.7.2014

  Barva mléka

  Tuhle knížku jsem četla na zdejší doporučení a wow, naprosté překvapení. Musela jsem číst na jeden zátah až do konce, jak mě to chytlo. Konec byl pro mě absolutně bolavej, všechno ve mně se sevřelo. Díky za tip, pro mě silná knížka!

  • Ikona BoboKing BoboKing 15.7.2014

   Barva mléka

   Přesně, taky jsem neodložil, dokud nedočetl hluboko po půlnoc. A přestože mám myslím fantazie dost, tak konec jsem netušil. Dost mě sebral.

   • Ikona sonie 22.7.2014

    Znovu se musím přidat, neskutečně silný příběh s hrdinkou, které přejete něco lepšího... Jak se mi do toho zvláštního textu nechtělo, byl to zážitek.

 • Ikona BoboKing BoboKing 10.7.2014

  Jak nechutně zbohatnout v rozvojové Asii

  Jak nechutně zbohatnout v rozvojové Asii - Mohsin Hamid. Útlá knížka z odeonské řady Světová knihovna. Netradičně koncipovaná "příručka" o tom, jak se v Asii stát úspěšný a bohatý. Tak trochu parodie na skutečnost. Přes úvod každé kapitoly, kde se snaží autor být "autor příruček na úspěch", je to vlastně příběh jedno člověka, jeho cesty za úspěchem a bohatstvím, přes byrokratickou a úplatkářskou hradbu tamějšího systému. V mnohém mi připomíná skvělou knihu Bílý tygr od Adiga. Poukazuje především, jak všechna sláva a peníze jsou pomíjivé a ve své podstatě zbytečné. Musím říci, že se mi to dost líbilo.

 • Ikona Lamanai Lamanai 9.7.2014

  nabídka nádherné knížky a případně audioknihy

  ahoj, snad nedostanu sprďana, že to nabízím takhle tudy, ale přišla mi to nejlepší cesta: Před pár lety jsem úplně nově přeložil devět povídek E.A. Poea a ty pak vyšly v nádherné výpravné knize Edgar. Čtyři z nich navíc namluvil Jiří Korn a vznikla ještě audiokniha. Ke konci roku definitivně končí prodej té knížky na pultech a já jsem včera dostal vícero kusů pro sebe (mnoho knih a pár CD). Je škoda, aby se mi to válelo ve sklepě. Hodí se i jako velmi pěkný dárek.
  Nechtěl byste někdo? Za mnohem lepší cenu, konkrétně 500 za knihu a 200 za 2CD, pokud byste si pak vzali oboje, dal bych ještě stovku slevu. S prckem se nám teď hodí každá koruna, tak třeba něco se zpětným honorářem prodáme a ještě někomu uděláme radost. Můj e-mail: Lamanai77@gmail.com
  Ceny a info na Kosmasu:
  http://www.kosmas.cz/knihy/146122/edgar/
  http://www.kosmas.cz/knihy/146535/edgar/

  • Ikona Administrátor Administrátor 9.7.2014

   Kolik toho máš? Předpokládám, že jsou to nové kusy... Nechceš to dát na Slevkupectví?

   • Ikona Lamanai Lamanai 10.7.2014

    Jojo, jsou to nové kusy. No, proč ne, to jsem vůbec neznal! Knížek mám cca 60 kusů a CD nevím, ale nějakých 20 třeba. Dejme tomu po 5 ks si nechám pro účely různých darovacích příležitostí a zbytek rád posunu dál, je fakt škoda, aby to někde leželo ladem.

 • Ikona racer racer 9.7.2014

  Mlsoun

  Myslel jsem si, že už mě McEwan ničím nepřekvapí... ;-)

  • Ikona BoboKing BoboKing 9.7.2014

   Taky se mi líbil. Jeho poslední Solar a Mlsoun jsou takové až uštěpačné příběhy. Nic není tabu. Výborné.

  • Ikona Lamanai Lamanai 9.7.2014

   vůbec nechápu, že jsem od něj vlastně ještě nic nepřečetl... polepším se...

   • Ikona Nelly Nelly 10.7.2014

    Já jednou zkoušela Betonovou zahradu a vůbec jsem to nezkousla, v půlce jsem toho musela nechat, fakt mi z toho bylo nějak špatně. A od té doby nemám vůbec odvahu pustit se do něčeho jiného od tohoto autora.

    • Ikona Zuzana 10.7.2014

     Tak zkus Pokání. To je krásná knížka. Četla jsem ji před lety a pořád ve mně zůstává. Z jeho knížek mě oslovila asi nejvíc.

     • Ikona Nelly Nelly 14.7.2014

      Nojo, na tu jsem zapomněla. Viděla jsem film a líbil se mi, tak jsem si pak knížku přečetla a byla dobrá. Má ještě nějakou takovou pěknou?

      • Ikona anonym 27.7.2014

       Třeba povídka "Poslední den léta" ze sbírky "První láska, poslední pomazání". Ale jen ta jediná povídka. Ostatní jsou kalibru "Betonové zahrady".

      • Ikona peter 17.3.2020

       Nečekané finanční problémy?

       * ============= * Globálny finančný inštitút: Ponúkame osobné pôžičky online jednotlivcom, spoločnostiam, združeniam atď. Naša pôžička je 100% zaručená, pretože sme osobné pôžičky poskytovali 20 rokov a my Majú veľa záloh a vylepšení v oblasti požičiavania peňazí. Požičiavame takmer do každej krajiny na svete a naša úroková sadzba je najnižšia, akú nájdete. Naše úrokové sadzby sú 2% mesačne a poskytujeme až 10 000 000 USD na osobu.Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na adrese.barrister9836@gmail.com

      • Ikona ALAIN 25.3.2020

       Nebankovní půjčka za 48 hodin.

       Dostali jste se do nelehké finanční situace a nevíte kam se obrátit protože v bance vám vaši žádost z nějakého důvodu zamítli. Nyní můžete využít této skvělé příležitosti a získat výhodný finanční úvěr od 40.000 Kč až do 50.000.000 Kč se splatností kterou lze nastavit až na 240 měsíců Vyřízení všech potřebných formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: alainduval044@gmail.com