Obecná diskuze: Jak se to sakra jmenuje?

Četli jste nějakou knihu a zapomněli autora a název?
Také se Vám něco takového stalo? Jestli ano, víte asi, k čemu by tato diskuse mohla být, jestli ne, zkuste si to představit:
Před nějakým časem jste četli knihu, která Vás něčím zaujala, rádi byste se k něčemu v ní vrátili a najednou zjistíte, že si nemůžete vzpomenout, jak se jmenovala a kdo ji napsal. No ale víte, že hlavní hrdina se jmenoval tak a tak a že se tam odehrálo přesně to a to. Určitě ještě existuje někdo, kdo tu knihu četl a kdo by ji třeba podle popisu děje poznal a kdo by si navíc pamatoval, co ta kniha byla zač.
Jestli snad máte takový problém právě teď, zkuste do této diskuse napsat, co všechno si pamatujete a třeba se najde někdo, kdo Vám odpoví. Tak do toho.

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona Veronika 22.3.2011

  O lásce Kentaura k Afroditě

  Dobrý den, prosím někoho, aby mi pomohl:
  Kdysi jsem četla takovou poezii a neví její název: jmenovalo se to nějak jako Balada (či píseň, či báseň) O LÁSCE KENTAURA K AFRODITĚ. Je to už asi 20 let. Jediné, co si pamatuji, je úryvek:
  "Naříkal a lkal, kopytem do světla množství děr nadělal"
  Neznáte to někdo? Děkuji mockrát.

 • Ikona Tereza 11.5.2010

  kniha pohádek

  MOC PROSÍM VŠECHNY ZDATNÉ ČTENÁŘE O POMOC!!! Urputně sháním mou nejoblíbenější knihu pohádek, kterou jsem četla jako malá. Název ani autora si samozřejmě nepamatuji, jen pár vzpomínek mi zůstalo v hlavě: pohádky byly rozděleny do kapitol podle toho, kde se odehrávaly – les, rybník, …; mnoho z nich bylo poměrně děsivých; jedna pohádka mi zůstala v hlavě: hlavní postava jde pracovat na pole a setká se tam s jakousi nadpřirozenou bytostí nebo čímsi. Tato bytost chce po hrdinovi vyřezat ze dřeva lopatici. Hrdina jde domů, lopatici vyřeže a druhý den ji přinese nadpřirozené bytosti na pole. Jako odplatu získává hrdina magický chléb. Je to chléb, který je nekonečný a pokaždé, když se z něj uřízne, opět doroste. Hrdina rozdává chléb všem chudým, kteří si za ním chodí. Pak si ale řekne, že na chlebu vydělá a začne ho dávat za peníze. V tom okamžiku přestane chléb dorůstat, čehož si hrdina všimne, až když mu zůstane pouze malý skrojek, který si sám sní. Vydává se na pole za bytostí pro chléb nový, ale ta už se tam nikdy neobjeví.
  Prosím kohokoliv, kdo zná titul knihy či jméno autora nebo jí případně vlastní, aby mi napsal na mail terezahlasenska@seznam.cz. Budu Vám neskonale vděčná!

  • Ikona Edi Gordan 14.5.2019

   isikolosolutionhome@gmail.com

   Díky Bohu jsem věřil v DR ISIKOLO po přečtení tolika svědectví o jeho práci a rozhodl se ho kontaktovat. Jsem Edi Gordan. Píšu své vlastní svědectví, o němž jsem si nemyslel, že by bylo možné. Než jsem se setkal s DR ISIKOLO, cítil jsem, že tohle jsou pověrčivé přesvědčení a kouzlo nebylo vědecky prokázáno jako pravdivé, ale toto kouzelné kouzlo mě donutilo věřit jinak. JE TO DOBRÝ ČLOVĚK. Po čtyřech letech pokusu jsem se s pomocí tohoto muže vrátila s mou ex-manželkou, ale zdálo se, že se nejeví žádné možné prostředky. Pokud čtete nějaké svědectví o DR ISIKOLO, je to pravda. Moje žena Sharon mě opustila už více než 4 roky a chtěla jsem ji vrátit a pokusila se ji prosit, aby se vrátila ke mně, ale ona mi zaplatila hluché uši a veřejně jsem ze mě udělala blázna. DR ISIKOLO mě odkázal můj přítel, kterému také pomáhal na mém pracovišti, a řekl jsem mu, že je pověrčivý a blázen, aby věřil v takové věci. Ale poté, co tolik myšlenek na to, šel jsem on-line hledat ho a rozhodl jsem se ho kontaktovat na jeho e-mailu. Brzy mi dal své mobilní číslo a taky jsme si povídali. On je nejlepší. Než jeho kouzlo fungovalo, už jsem měl jistotu. Do dvou dnů, moje ex manželka po 4 letech výsměchu, že je zbytečný člověk, přišel ke mně tentokrát prosit. Nevěděl jsem, co ten muž udělal, ale je pro mě velmi dobrý. Děkuji mu a mému kamarádovi za to, že ho v životě každodenně znají. Věřím, že pomůže každému, kdo k němu přijde, o pomoc. Budete ho kontaktovat na adrese isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196, pokud chcete, aby vaše ex zpět nebo chcete nějaké řešení vašeho problému

 • Ikona nightlybird 4.5.2010

  Když nejde o život

  atd. Přesto ale ... Před více jak čtvrt stoletím a třemi MMP jsem četl překlad Yeatsovy básně začínající slovy "Whwn you are old and grey and full of sleep". Patřil jsem v té době k maniakům, dělajícím si výpisky věcí, které mne z jakéhokoliv důvodu zaujaly do již tady někde zmiňovaných kroužkových diářů. S nástupem počítačů jsem si to přetáhl na hard a zálohoval jsem tak poctivě, že když mi můj Amstrad odešel, měl jsem starou belu. Mohl by mi někdo poradit, kde bych se k překladu dostal ? Byla to totiž samostatná báseň citovaná v bůhví jaké knize. Nebo typ na někoho, kdo Yeatse překládal. Já sám v těch pár knížkách co vlastním, žádného Yeatse nemám... No, snad mi někdo poradí, a když nejde o život... Každopádně díky za případnou snahu.

  • Ikona BoboKing BoboKing 4.5.2010

   Yeats

   Originál:William Butler Yeats - When You Are Old

   When you are old and grey and full of sleep,
   And nodding by the fire, take down this book,
   And slowly read, and dream of the soft look
   Your eyes had once, and of their shadows deep;

   How many loved your moments of glad grace,
   And loved your beauty with love false or true,
   But one man loved the pilgrim Soul in you,
   And loved the sorrows of your changing face;

   And bending down beside the glowing bars,
   Murmur, a little sadly, how Love fled
   And paced upon the mountains overhead
   And hid his face amid a crowd of stars.

   Česká verze: Až zestárneš

   Až zestárneš, u ohně klímajíc,
   šedivá, malátná, mou knihu vem,
   a vzpomeneš, jak ti nežným pohledem
   sálala hloubka temných zřítelnic,

   jak mnohý tě měl v šťastných chvílích rád,
   pro jas tvé krásy nebo lásku lhal.
   Tvou bludnou duši, ve tvář vrytý žal
   však jenom jeden uměl milovat.

   Na krbem skloň se, žehrej v jeho žár
   na lásku trochu posmutnělým rtem,
   že uprchla a vzešla nad horstvem
   do roje hvězd a ukryla v nich tvář.

   vydáno v: Slova snad pro hudbu, SNKLU, 1961, překlad Jiří Valja.

   Z Ostravy BoboKing

   • Ikona nightlybird 4.5.2010

    Yeats

    Díky moc,četl jsem to sice v jiném překladu, ale lepší něco nežli nic a navíc se mi víc líbí v originále - na angličtinu mi přijde melodická. Český překlad jsem v podstatě sháněl jenom proto, abych věděl "o co go", protože nemluvím anglicky. A díky této pátrací akci jsem objevil výborné stránky www.ptejteseknihovny.cz na hledání literárních hádanek (a nejen jich), snad se ti někdy mohou hodit. Bye!

   • Ikona Bily plamen 10.1.2015

    Zdravim, mozna se pletu, ale snad je druha verze v jedne z knih Johna Fanteho...

 • Ikona skalka skalka 15.12.2009

  Ako sa volá autor, ktorého spomína S.Larsson vo svojej knihe? Už to tu ktosi spomenul, ale v diskusii to neviem nájsť.

  • Ikona tamara 15.12.2009

   Larsson

   Je to britská spisovatelka Val McDermidová. Píše "příběhy" detektivky ze Skotska. Líbila se mi její Vzdálená ozvěna, ale detektivky vyprávěné v 1.osobě soukromou vyšetřovatelkou Kate Brauniganovou mě nezaujaly vůbec.

   • Ikona Natka 17.11.2018

    Název knihy??

    Jediný co vím je, že v k knížce hlavní hrdinka měla jakousi nehodu po které úplně zapomněla nějaké její zážitky a tak. Ale za žádnou cenu si nemůžu vzpomenout jak se knížka jmenovala. Prosím o pomoc ... Děkuji.

  • Ikona tamara 21.12.2009

   Dodatek

   Četla jsem i jiné její knížky, kde se ta Kate nevyskytuje, ty se mi líbily. Jsou trochu jiné, s jiným úhlem pohledu na věc.

   • Ikona skalka skalka 21.12.2009

    Ďakujem. ... a pekné sviatky

   • Ikona james 21.12.2009

    Také považuji knížky s Kate Branniganovou za slabší. Řada se soudním psychologem Tony Hillem je ale mimořádně vydařená a i knížky mimo řady.

    • Ikona skalka skalka 22.12.2009

     Tak som dnes na narodky dostala Popraviště. Čítal to niekto?

     • Ikona tamara 25.12.2009

      Popraviště

      jsem ještě nečetla, otevřu až na Silvestra. Poslední den v roce mám obvykle náladu krvelačnou, válečnou a hororovou, nechce se mi povinně se smát. Ale - četla jsem Vraždění stínů a Zpěv sirény. Mohu doporučit.

      • Ikona Zuzka 10.12.2018

       Název filmu

       Ahojte, už přes asi 15 let hledám film který jsem viděla jako dítě, je to o holce která žila s rodiči, našla díru do podzemí a tam bylo něco jako její dvojče. Byl tam podzemní svět. Byli stejné, měli stejně koně, jednou ji řekla že umře a vchod do podzemí se uzavře. Holčička dostala druhý den psa a vchod se uzavřel. Neví někdo jak se ten film jmenuje?

     • Ikona james 29.12.2009

      Četl a doporučuji!

 • Ikona Iva 12.12.2009

  Nevzpomenete si někdo?

  Kolegyně knihovnice z Vyškova nám do knihovny poslala prosbu:
  "Kdysi dávno jsem četla knížku, název ani autora už si nepamatuji (Už to
  bude 40 let) Je to o muži který tragicky zahyne a narodí se znovu jako
  štěňátko, ale pamatuje si zbytky člověčího života. Jak štěně roste vzpomínky
  se vytrácejí až se vytratí docela."
  A prosí o název knížky, chtěla by si ji po letech přečíst. Nevíte to někdo z vás?
  Za pomoc předem díky.

  • Ikona Láma 12.12.2009

   Snad by mohlo jít o knihu Fluke, od Jamese Herberta . . .

  • Ikona tamara 15.12.2009

   Já tu knížku četla, bohužel, nelíbila se mi, proto jsem si ji ani nezapsala do čtenářského deníku. Četla jsem ji asi před 2 roky, vydání bylo nějak z 90. let.

   • Ikona David 5.4.2019

    loan offer

    dobrý den jsme úvěrová organizace, nabízíme 2% úrokovou sazbu úvěru pro obě společnosti a
    jednotlivci od 18 let, úvěr se pohybuje od 15 000,00 Kč do 150 000 000 000 Kč naše měsíční splátka úvěru
    je flexibilní, ale musíte mít práci a přiměřený měsíční příjem, nebo pokud jste samostatně výdělečně činná osoba
    je také lepší, jsme oprávněnými věřiteli věřitelů téměř deset let, máme novoroční promo
    klientům, půjčovat a vyhrát cenu, jako jsou vozidla, pračka, televize atd
    zájem o tuto úvěrovou nabídku od nás. napište nám: (finfastloanavailable@gmail.com).

   • Ikona Robert Klench 17.4.2019

    Nabízíme soukromé, obchodní a osobní půjčky

    Pomáháme starým i mladým lidem s naší finanční nabídkou se strukturovanými a přizpůsobenými zařízeními, které uspokojí potřeby našich zákazníků. Pokud máte zájem o naši finanční pomoc, kontaktujte nás pro více informací prostřednictvím e-mailu: robertyrfinance@gmail.com nebo WhatsApp nás na: + 1- (365) -300-3916

 • Ikona Martina 13.9.2009

  Sháním pro maminku knihu, kterou četla kdysi jako dítě. Bohužel si nepamatuje název. Příběh by měl být o vrabčákovi, který se zamiloval do vlaštovky - rodiče mu jeho lásku rozmlouvají, protože vlaštovičky na podzim odlétají. nezná někdo název této knihy. Děkuji M

  • Ikona BoboKing BoboKing 17.9.2009

   Projel jsem v centrální knihovně vše s názvy vrabec, vrabčák, vlaštovka a nic tomu neodpovídalo. Knihovnice pak doporučil napsat na osvědčený dotazník
   www.ptejteseknihovny.cz

   • Ikona Iva 18.9.2009

    vrabčák

    Mohla by to být kniha Vrabčák Vojta od Jiřího Vertena? Vyšla v roce 1948. Mohla byste ji vypůjčit v Moravské zemské knihovně, jinde ji nemají.
    Ještě jeden tip - před pár lety vyšel slabikář Poupata, tím jsme udělali radost tátovi. Dostal ho k narozkám a ještě si po více než 70 letech pamatoval některé úryvky.

  • Ikona Barča 8.8.2018

   Hledám film

   Zdravím, ví někdo název hororu, kde zmizí malý kluk během oslavy. Matka ještě dlouho slyší jeho volání. Myslí si, že se zbláznila, ale on volá ze sklepa, kde nešťastnou náhodou uvízl. Po letech objeví jeho kostru. Díky

  • Ikona 3.9.2018

   hledám název filmu

   Matka prochází rozvodem a utápí se v alkoholu. Jejím sousedem je starší muž asi také alkoholik. Postupně k sobě najdou cestu až se z nich stanou milenci. V jedné scéně matka na společném setkání s dcerami a jejich partnery si nechává nosit před svým proslovem u společného stolu více drinků, až její řeč před všemi hosty je poněkud komická.

  • Ikona Alice edgar 12.9.2018

   Nikdo by se neměl zbavit pravomocí DR ISIKOLA

   Nikdo by se neměl zbavit pravomocí DR ISIKOLA, protože je ve svých pracích skvělý. Jmenuji se Alice Edgarová. Získat mého manžela zpět je to, co jsem očekával a nikdy si nedokázala představit. Já a můj manžel jsem byl ženatý čtyři roky a žijeme šťastně, ale najednou se úplně změnil a odvrátil se od mě a nikdy jsem nevěděl, co se děje, snažil jsem se ho zeptat, ale on mi odmítl říct, co problém je a jak čas pokračoval On hledal rozvod. Byl jsem tak strašný a zmatený a já jsem udělal vše, co bylo možné, aby ho dostal zpátky, ale bylo to všechno marné a myslela jsem si, že veškerá naděje byla ztracena a při hledání cesty ven mi řekl můj přítel, který měl podobný problém o velkém kouzelníkovi, který se jmenoval Dr. Isikolo a pomáhal jí vyřešit svůj problém. Nikdy jsem nevěřil v kouzelnictví v celém svém životě, protože jsem si nikdy nepomyslel, že to bude fungovat, ale snažil jsem se tomuto muži dát šanci a na své největší překvapení, udělal svou práci a přinesl pozitivní výsledek a já jsem se dokázal dostat můj manžel. Dokonce i po tom, co jeho kouzelník udělal svou práci, zjistil jsem, že se můj manžel tak mírně zamiloval se mnou jako dříve. Toto kouzelné odlévání není mytí mozků, ale on otevřel oči, aby viděl, jak moc ho miluji a potřebuji, a teď jsem šťastná Žena znovu a nevím, co mám dělat za toto Velké kouzelnické kolečko, a tak používám toto příležitost říct komukoliv, kdo má podobný problém, aby mu poslal e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com. nebo WhatsApp ho na +2348133261196.

   • Ikona nira shalom 31.10.2018

    husband

    Dobrý den, chci se podělit o mé nádherné svědectví. Po dlouhých letech ve vztahu ke svému manželovi se rozloučil se mnou, udělal jsem vše pro to, abych ho přivedl zpátky, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc kvůli lásce, kterou mám pro něj jsem ho prosil se všemi, dělal jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli mému problému a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct odhodit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, já poslal emailem kouzelník a řekl mi, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj býval před třemi dny vrátil ke mně, on dal kouzlo a překvapivě druhý den, to bylo kolem 16:00. Můj bývalý mi říkal, byl jsem tak překvapen, že jsem odpověděl na výzvu a všechno, co řekl, bylo, že byl tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má nějaký vztah problém, bych pomohla takové osobě tím, že jsem se obrátil na něho jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl se svým vlastním problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com mu můžete poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

    Láska kouzla
    Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii.
    Dosáhnout úspěchu v podnikání.
    Duchovní problémy.
    Vyhrajte soudní věc.
    Podívejte se na svého partnera života.
    Získejte dobře placenou práci.
    Získejte kontrolu nad svým manželstvím.
    Získejte laskavost a získat přitažlivost od lidí.
    Vraťte ztracené peníze.
    Uzdravte všechny nemoci. jak léčitelná, tak nevyléčitelná.
    Vyřešte problémy s těhotenstvím a požehnejte s dětmi atd.

    Obraťte se na tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
    přes babawalewiseman01@gmail.com
    WhatsApp: +2348129806153

    Poděkuj mi později

   • Ikona Samuel 24.11.2018

    Film se třemi chlapy který jsou hledání policii jsou tam dva černoši a jeden běloch jeden z těch čer

    Ahoj jsem zoufalý nemůžu najít film který jsem viděl tak před 4 as 5 rokamy prosím o pomoc dekuji

   • Ikona OLga 28.11.2018

    Jak se prosím jmenuje film, jak se holky baví u stolu nad článkem a následně si na kartičku napíši číslo s kolika kluky se vyspali a jedna bude mít číslo 19 a pak se na základě článku rozhodně, že 20 bude poslední a že s ním zůstane..Něco se pokazí, ale nakonec zjistí, že on je ten 20 a pojede za ním na kole přes půlku města, kde on zpíval na svatbě, aby mu řekla, že ho miluje Děkuji

   • Ikona Lolidn 28.11.2018

    Jsem tak vzrušená, že jsem nemohla otěhotnět po tolik let a můj manžel má nízký počet spermií a snažili jsme se všechno, abychom se ujistili, že otěhotněju, ale všechno bylo marné, dokud jsem nenapadl greatmutaba@gmail.com mi pomohl odnesl těhotenské kouzlo a za méně než měsíc jsem byla těhotná a já jsem porodila skákací chlapeček a dnes mu bude 1 rok, pomoz mi díky muze v jeho e-mailu ..

   • Ikona Ivana 15.12.2018

    Název filmu

    Dobrý den. Matně si vzpomínám na film, v kterém situace mají vždy různá řešení. Odvíjí se příběhy podle toho, jak se ON nebo ONA rozhodli .
    Hlavní myšlenka je asi to, že si někdy myslíme, jak je špatně, že se něco stalo, a nakonec se ukáže, že to takto mělo být. Asi hodně špatně popsané, vzpomene si někdo ? Děkuji

   • Ikona Jana Mrzilkova 16.12.2018

    jak se jmenuje film

    Hledam.nazev filmu, kde psycholozka vstupuje do mysli pacienta(obvineneho) a navstevuje jeho svet- desivy- napr. tam vidi kone, ktereho rozreze sada platu gilotiny po centimetru a ona vidi jednotlive rezy i s jeste bijicim srdcem. Pak vezme tohoto cloveka do sveho vnitrniho sveta, ktery je krasny a ceka pokrok v terapii.
    Je to ale tezsi nez si mysli a jak poznava mysl toho pacienta, nakonec vidi reseni v tom, ze ho ve svych predstavach uskrti nebo utopi a on pak zemre i v realu.
    Vstup do mysli je pres nejake technicke pristroje co oba ucastniky propoji.
    Vite nekdo jak se to jmenuje?

    • Ikona Tomáš 13.3.2019

     jak se vrátíš mému manželovi

     Kdokoli dnes čte toto svědectví, měl by se mnou as mou rodinou slavit, protože to všechno začalo jako žert pro některé lidi a jiní říkali, že to není možné. Jmenuji se Tomáš a jsem z Českých Budějovic, ale s manželkou jsem se přestěhoval do Chicaga. Jsem šťastně ženatý se dvěma dětmi a krásnou ženou. Něco hrozného se stalo mé rodině, ztratil jsem práci a manželka opustila můj dům, protože jsem se nemohla postarat o sebe a rodinné potřeby. a mých dětí v daném okamžiku. Podařilo se mi devět let, žádná žena, která by mě podporovala, abych se starala o děti. Snažím se poslat testmessage své ženě, ale ona mě blokovat od mluvení s ní Snažím se mluvit s její přítel a její rodinní příslušníci, ale ukrást vědět, že by mi mohl pomoci a já jsem byl podání žádosti pozdě na tolik společností, ale krást oni nevolali Já, až do věrného dne přišel, že nikdy nezapomenu v mém životě. Když jsem se setkal se starým přítelem mého, kterému jsem vysvětlil všechny své potíže a řekl mi o skvělém muži, který mu pomohl získat dobrou práci v koce Cola společnost a on mi řekl, že jeho kouzelník, ale já jsem člověk, který nikdy nevěřil ve spellcaster, ale já jsem se rozhodl, že ho zkusím a Drigbinovia mě instruoval a ukázal mi, co mám dělat v těchto sedmi dnech oběda kouzlo.I následovat všechny instrukce a dělat to, co mě požádal, aby se dobře.Drigbinovia jisti, že všechno šlo dobře a moje žena by mě znovu viděl po nádherné práci Drigbonovia. Moje žena mi zavolala na neznámé číslo a omluvila se a řekl mi, že mi opravdu chybí a naše děti a moje žena se vracejí domů. Dnes jsem manažerem společnosti paragon v USA. Poradím Vám, pokud máte nějaké problémy, pošlete zprávu na tento email: doctorigbinovia93@gmail.com a získáte nejlepší výsledek. Vezměte věci za samozřejmost a bude to od vás. Přeji Vám to nejlepší.

    • Ikona KEISHA 14.3.2019

     Máte nějaký problém, který vás obtěžuje?

     JAK JSOU MŮJ HUSBAND ZPĚT DOMA S POMOCOU REALNÍHO A RUČNÍHO SPELL CASTER DR ILEKHOJIE TEXTU NEBO KONTAKTU VIA WHATSAPP +2348147400259.

    • Ikona KEISHA 14.3.2019

     schopný dát jídlu na stůl, co udělám bez tebe, jsi

     Můj manžel mě nechal jako mladší ženu a byl jsem zdevastovaný. Bylo to, jako kdyby ho měla pod zlým kouzlem, Paul se proti mně otočil bez varování. Stalo se to v loňském roce, byl jsem zoufalý, takže jsem použil každé internetové stránky, které jsem našel bez výsledků. Přítel mi poslal odkaz na stránku Dr. Todda a já jsem ho kontaktoval. Začal pracovat se mnou v červnu. Jako výsledek celé jeho báječné práce, můj muž a já jsme spolu dohromady. Jsem tak šťastná a privilegovaná, že mám takovou skvělou osobu jako ty na mé straně. Děkuji! Toddův kontakt gethelp05@gmail.com nebo volejte +2348147400259

    • Ikona Petra 21.3.2019

     I want my husband back

     Ahoj, moje jméno je Maria Jsem tu, abych se podělil o své zkušenosti / svědectví s vámi all.i jsem se oženil stejně jako všichni, kde jsme byli šťastní roky, kdy jsem byl povýšen tam, kde pracuji moje děti mají dobré známky ve škole. Manžel se probudil tak rozzlobený Nevím proč !! Když jsem se zeptal, co je špatné, co může udělat, je porazit mě a řekl, že mě nenávidí Byl jsem zdevastovaný, nevím, co se děje Já jsem křičel, ale je to jen moje situace nejhorší Pak jsem si vzal telefon a šel jsem hledat pomoc online. Viděl jsem svědectví o tom, jak muž zvaný velký lapola pomohl lidem s jejich problémy, tak jsem si vzal jeho e-mailovou adresu a naznačil mu, že odpověděl a zeptal se mě, jak může pomoci Já a já jsme mu řekli, co se se mnou děje. Řekla, že jste na správném místě, které mi řekl věci, kterým se nedá věřit, protože jsem křesťan. Pak jsem si vzpomněl na verš v Bibli, který říká, že nebe pomáhá těm, kteří si pomáhají Tak jsem poslouchal, co mi bylo řečeno, ale měl jsem pochybnosti, protože nemám žádný ideál další den Greatlapola mi řekl, že moje problémy jsou pryč, že můj domov od dnešního dne bude znát jen štěstí a růst. Byl jsem šokován a zjistil jsem, že je těžké uvěřit, že jsem dostal hovor od mého manžela, který mi říkal, že jsem to já a děti, které jsme všichni dostali. Můj Bože, byl jsem ohromen radostí. Řekl jsem si, že budu dál říkat světu o tobě ao tvých silách o tom, jak jsi přivedl můj svět, můj muž, kam patří a jsem rád říkám, že všechno bylo dobré pro mě a mou rodinu, protože jsem vás věděl, že vás skvěle lapola a já se postarám o to, aby celý svět věděl o vás a vašich duchovních silách. Může vám také pomoci. Kontaktovat ho: Greatlapola67 @ gmail .com nebo co ho na +2349034970099

    • Ikona Věra 11.4.2019

     Jak se jmenuje film?

     Dobrý den scháním film ale nevím jak se jmenuje. Je to o jednom klukovyco potká holku. Se kterou se začne bavit o tom jak si myslí že ho jeho přítelkyně která je daleko na intru podvádí. A tak jí spolu napíší dopis. Který ještě v opilosti odešle. Když vystřízlivý tak má telefonát se svou přítelkyní která mu vysvětlí že ho nepodvádí ale že to jméno co předtím slyšel v telefonu je psa. Zjistí že omylem ta holka za něho poslala ten dopis a tak se ho oba dva snaží dohonit.

    • Ikona Radek 12.4.2019

     Film postupná úmrtí - přežijí - na konci jiná planeta??

     Ahoj, před mnoha lety jsem viděl film, asi od půlky, byli tam tři lidé - voják (černoch), běloch a žena. Co si vybavuji, tak na planetě došlo k nějaké katastrofě a oni přežili díky tomu, že v okamžiku katastrofy umírali (černocha někdo topil v řece). Pamatuji si, že to končí tím, že přežije jen běloch a je pohled na vesmír - stojí na planetě, která vypadá úplně jinak než země a vidí i jiné planety/měsíc/slunce. Rok tak počátek devadesátých let. Netuší někdo co to bylo? Díky.

    • Ikona Tyny 19.4.2019

     Film

     Ahoj, nevíte někdo jak se jmenuje film který se odehrává v Americe. Jde tam o to že 1 žena se přestěhuje do nového bytu, ale stěhovací ne přivezou její věci a pak je tam jeden muž, který potřebuje splatit své dluhy. Oni dva se spolu střetnou a napadne je, že se vezmou a vše se vyřeší. Ona si vezme dary a on peníze, aby svůj dluh splatil. Nakonec se spolu vezmou, protože se mají rádi a ne kvůli jejich důvodům. Předem děkuji za odpovědi 🙂

    • Ikona MELISSA 26.4.2019

     Máte nějaký problém, který vás obtěžuje?

     Myslela jsem přítele, který mi nařídil kouzlo kouzelníka jménem Dr. Ilekhojie online, který pomáhá lidem vyřešit jejich vztah a manželské problémy. Byl jsem opravdu skeptický, než jsem mu napsal a on mi řekl, abych se nemusel starat o nic, že ​​bych mu měl dát den, aby mi vrhl kouzlo pro mě a po 2 dnech jsem byl opravdu překvapen mým ex, který mi zavolal a začal prosit o abych ji vzal zpět. Tak se ke mně vrátila moje ex a ona už nemyslí na jiné lidi, ale já a já a já jsem šťastná, že moje peníze nebyly promarněné.
     Napište dokument na adresu gethelp05@gmail.com nebo whatsapp +2348147400259
     Jsem svědectvím, že tomu tak není. MÁM DOSTALI MÉ ČÁSTI PASOVANÍM TÝCHTO INFORMACÍ Pro lidi venku, kteří mají problémy s láskou a manželskými problémy.

   • Ikona Petra 23.12.2018

    I want my ex back

    Dobrý den mé jméno je Petra Chci svědčit o skvělém a silném kouzelném sesazování Můj manžel opustil mě a děti po dobu 2 týdnů, když jsem mu zavolal, že nezvedal, když se vrátil domů 3. týden mi řekl, že chce rozvod jsem byl tak smutný jsem plakala celou noc, že ​​opustil jsem byl tak osamělý druhý den jsem hledal něco online, když jsem našel kouzelník s názvem Priest lapola, kteří pomohli tolika lidem s jejich problémy, takže jsem ho kontaktoval se svými problémy řekl mi, že to bude trvat 24 hodin a můj manžel se vrátí ke mně, udělal jsem každou věc, kterou mi řekl, abych udělal a na druhý den se můj manžel vrátil klečí a prosil, že zrušil rozvod, jsme teď šťastní spolu Kněz lapola ti může pomoci Pošlete mu e-mail na adresu Greatlapola67@gmail.com nebo zavolejte na číslo +2349034970099

   • Ikona Mana 29.12.2018

    Dotaz na název hororu

    Hezky den, poradíte mi název hororu, prosím... Vybavuji si jen kousek, kde se žena nastěhuje do domu, ve kterém na každém patře, chybí určitě číslo. Pak vyjde najevo, že v tom domě postavil stavitel ještě jeden, skrytý. Díky moc.

   • Ikona Zdenka Štybnerová 12.3.2019

    Hledám název filmu

    Film,skoro horor, běžel v kinech na začátku osmdesátých let. Začíná scénou,kdy pozůstalí na nějakém zámku,čekají na závěť,kterou jim řekne sám zemřelý na videu. Posléze začne tyto pozůstalé někdo vraždit. Děj se odehrává za bouřky a ve sklepení je nějaká mučírna. Nemůžu si vzpomenou na název. Film asi anglický nebo americký.

  • Ikona Klara Tomi 5.10.2018

   Doktor Isikolo je skutočne muž mnohých zázrakov

   Nikdy jsem nevěděl, že lidé mají stále sílu a dělají věci takhle. Jsem Klara Tomi z Německa. můj manžel opustil mě a moje dítě před dalším rokem, od té doby můj život byl naplněn bolesti, zármutkem a traumatem, protože to byla moje první láska a my jsme spolu po léta a nemohli si představit můj život bez něj . Viděl jsem několik svědectví o skvělém kouzeláři DR Isikolo a o tom, jak pomáhá lidem po celém světě, že v několika dnech může vrátit milence, nejdřív jsem se to zasmál a řekl mi, že mě to nezajímá, ale kvůli lásce, kterou mám můj muž jsem se poradil s velikým kouzelníkem a po dvou dnech mě moje největší překvapení můj manžel poprvé zavolal po třech letech, že mi chybí a že je to tak líto, že jsem prošel všemi věcmi, chce mě zpátky, budeme spolu trávit svůj život a slibujeme, že nikdy neopustím mě a mé dítě znovu. Pořád nemůžu uvěřit svým oči, protože je to velmi neuvěřitelné, je to příliš dobré, než aby to byla pravda. Jediné, co mohu říci, je, že vám děkuji DR Isikolo za to, že jsem přivedl svého manžela ke mně, mému dítěti a komukoli, kdo by potřeboval pomoc tohoto skvělého kouzelníka, dovolte mi, abych mu upustil svou poštu zde isikolosolutionhome@gmail.com. nebo Co ho napiš na +2348133261196. kontaktujte jej a vyřešte své emocionální nebo manželské problémy.

  • Ikona fatima 9.11.2018

   how i got my ex back

   DÍKY K VELKÉM DR DR NEBEZPEČNÉ PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
   moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem zůstal jen se svou maminkou a nebyl jsem se zacházet dobře, protože moje matka se oženil s jiným mužem po smrti mého otce, takže muž, kterého se provdala, se jí nelíbilo dobře, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a řekla jsem DR Sunny a řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mým dítětem. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpátky po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci vás všichni na tomto fóru připojit se mi, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

   JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

   (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

   (2) pokud máte vždy špatné sny.

   (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

   (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

   (5) Pokud chcete dítě.

   (6) Pokud chcete být bohatí.

   (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

   (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

   (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

   (10), pokud chcete zastavit rozvod.

   (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

   (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

   (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

   (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

   (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

   (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

   (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

   (18), které chcete vyléčit Léčba diabetu, Léčba herpesu, Léčba HIV a AIDS, Léčba rakoviny prsu a Léčba rakoviny,

   znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat .... zavolejte nebo co ho napište na číslo +2349030731985

  • Ikona Iliuail 28.11.2018

   ahoj pomozte mi díky greatmutaba@gmail.com za to, že mi pomohl obsadit kouzlo lásky, které mi přineslo můj bývalý přítel

   • Ikona MERCY BLISS 10.4.2019

    http://www.knihovnice.cz/diskuze/autori/kulhanek-j.html?d_reakce=30199&p1=0&p2=0&p3=0&am

    WELCOME TO SUSAN DONNA LOAN SERVICE

    Loan offer @ 2% ( Serious Inquiry Only )if interested, Contact us via E-

    mail:susanfinanceloanservice@gmail.com for more details.

    LOAN APPLICATION

    Name of applicant:__
    Age: _____
    Sex:______
    COUNTRY: ______
    Marital status _____
    Occupation _________
    Location:___________
    Amount Needed ______
    Duration: __________
    Phone: _____________

    Email: susanloaninvestment@yahoo.com
    God Bless You All
    SUSAN DONNA LOAN SERVICE

  • Ikona Aisha 26.12.2018

   Mnohokrát jsem prožil, od té doby, co se můj manžel rozvedl. Opravdu jsem ho vynechal a udělal jsem co možná nejlépe, abych ho dostal zpátky, ale nic se mi nezdá trpělivě, dokud můj přítel mě nepředstavil k kouzelníkovi, kterého mi řekla, že jí pomohl dostat svého muže do její strany . Setkal jsem se s ním na Googlu a dostal jeho adresu. Kontaktoval jsem ho a řekl mi věci, s nimiž jsem potřeboval, abych s ním pracoval, poskytl jsem mu to a on mi řekl, že bych mu měl dát jen dva dny k práci a můj manžel se vrátím ke mně znovu. Druhý den toho ve skutečnosti přišel do mého domu a ospravedlnit, a my jsme spolu znovu. Chci poděkovat velkému kouzelníkovi chubygreat@gmail.com za to, co pro mě udělal. Pokud jste ve vztahu k problému, kontaktujte prosím chubygreat@gmail.com nebo whatsapp +2348165965904.

  • Ikona fatima 31.12.2018

   how i got my ex back

   DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ DR Slunečné PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
   moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem jenom zůstala s maminkou a neudržovala jsem se dobře, protože moje matka se po smrti mého otce oženila s jiným mužem, takže se oženil, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože jsem ho miloval a miloval tolik, takže jeden den, když jsem procházel na mém počítači, viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a zavolal jsem DR Sunny a řekl, že se vaše problémy řeší moje dítě. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci, abyste se všichni na tomto fóru připojili ke mně, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

   JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

   (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

   (2) pokud máte vždy špatné sny.

   (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

   (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

   (5) Pokud chcete dítě.

   (6) Pokud chcete být bohatí.

   (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

   (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

   (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

   (10), pokud chcete zastavit rozvod.

   (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

   (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

   (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

   (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

   (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

   (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

   (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

   (18), které chcete vyléčit Léčba diabetu, Léčba herpesu, Léčba HIV a AIDS, Léčba rakoviny prsu a Léčba rakoviny,

   znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat .... zavolejte nebo co jej napište na číslo +2349030731985

  • Ikona Shira 16.1.2019

   Return ex back

   Mnohokrát jsem prožil, od té doby, co se můj manžel rozvedl. Opravdu jsem ho vynechal a udělal jsem co možná nejlépe, abych ho dostal zpátky, ale nic se mi nezdá trpělivě, dokud můj přítel mě nepředstavil k kouzelníkovi, kterého mi řekla, že jí pomohl dostat svého muže do její strany . Setkal jsem se s ním na Googlu a dostal jeho adresu. Kontaktoval jsem ho a řekl mi věci, s nimiž jsem potřeboval, abych s ním pracoval, poskytl jsem mu to a on mi řekl, že bych mu měl dát jen dva dny k práci a můj manžel se vrátím ke mně znovu. Druhý den toho ve skutečnosti přišel do mého domu a ospravedlnit, a my jsme spolu znovu. Chci poděkovat velkému kouzelníkovi chubygreat@gmail.com za to, co pro mě udělal. Pokud jste ve vztahu k problému, kontaktujte prosím chubygreat@gmail.com nebo whatsapp +2348165965904.

  • Ikona Emily Oliver 20.1.2019

   Ahoj, jmenuji se Emily Oliver Jsem z Waterton Lakes National Park Canada. Slova nemohou vysvětlovat, jak jsem vzrušený, že jsem se snažil o obnovu mého rozloučeného manželství a teď můj manžel je úplně zpátky, když mě a naše děti opustil pro jinou ženu. Byli jsme manželé po dobu několika let a během našeho manželství jsme měli řadu bojů, které trvaly, dokud nakonec neodešel s našimi dětmi a přestěhoval se do Melbourne, aby byl s jinou ženou. Blokovala všechny kontaktní prostředky a komunikace byla neplatná. Cítila jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy nebudou vidět svého otce. Snažil jsem se být silný pouze pro mé děti, ale nemohl jsem ovládat bolesti, které mi trápily srdce, byl jsem pohlcen smutkem a bolestí, protože jsem ho opravdu miloval. Každý den a noc přemýšlím o něm a vždycky bych ho rád, kdyby se se mnou vrátil, doslova jsem se zbláznil a potřeboval božský zásah, a tak jsem každému mému problému řekl mému příteli, který kdysi měl podobné problémy. Řekla mi velmi silnému člověku jménem DoctorIgbinovia. Řekla, že je to jediný důvod pro štěstí, které se dnes těší. Drigbinovia může pomoci napravit rozrušené vztahy, které říkala, proto jsem cítil, že jsem ho musel soudit. Kontaktoval jsem ho na e-mailových adresách doctorigbinovia93@gmail.com a dal mi pokyny, co mám dělat, a tak jsem to udělal, pak mi pro mě udělal milostné kouzlo. K mému největšímu překvapení mi po třech týdnech zavolal můj manžel a řekl mi, že nám chyběl stejně jako děti, byl jsem tak překvapen, že mé srdce bylo plné radosti a vzrušení a začal jsem střídat slzy. Ospravedlnil se za svou omluvu a omluvil se za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Tak se k nám vrátil s velkou láskou a radostí a od té doby bylo naše manželství silnější než předtím. Díky Drigbinovii je velmi silný, a tak jsem se rozhodl sdílet můj příběh v zájmu těchto žen a mužů kdo zažil to, co se stalo. Chci, abyste věděli, že existuje řešení. Drigbinovia je řešení, pravý a silný kouzelník, který se modlil za to, že žije dlouhou dobu, aby pomohl ženám a dětem ve své době bolesti. A také má kouzla pro léčení hiv, rakoviny atd. GOOD LUCK,

  • Ikona tereza 7.2.2019

   film

   hledám název filmu - po hádce s rodiči, se manželé ve špatném počasí vracejí zpět se synem Jonatanem a on nezvládne řízení. Manželka zahyne a teta chlappce je zraněna- na vozíku. On nejprve chce dát syna právě, těm rodičům, ale pak si to rozmyslí, díky

  • Ikona Žaneta 8.2.2019

   Film

   Ahoj, hledám film, kde holka na diskotéce potká kluka. Nakonec skončí v posteli a ona řekně, že to mezi nimi nemá cenu, že bydlí někde daleko. No a ten kluk si pak koupí letenku a pojede za ní.

  • Ikona Filip 9.2.2019

   čaute

   PROSIM VAS LUDIA AKO SA VOLA FILM KDE KAMARATI CO ROBILI V JEDNEJ BANKE SEF IM STALE NECHCEL ZVYSIT PLAT DVOCH CHCEL PREPUSTIT TAK NARAFICILI PLAN AKO JU POMALI OKRADAT O PENIAZE ALE V MALOM MNOZSTVE A KED TO VYSKUSALI TAK JU HNED OKRADLI O 300TISIC A POTOM TIE PENIAZE CHCELI VRATIT NASPAT PARADNA KOMEDIA TUSIM TA BANKA AJ Z HORELA NA KONCI A TAKY VRATNIK DOSTAL TIE PENIAZE KTORE TY CHALANI VRATILI BANKE A ON SI UZIVAL NIEKDE NA OSTROVE NA KONCI JEHO KAZDY PONIZOVAL VOBEC NEVIEM NAZOV KEBY MI NIEKTO POMOZE STRASNE SOM RAD NEVIEM NAZOV .

  • Ikona lucky 16.4.2019

   Píšu to s těžkým srdcem naplněným lítostí nad minulostí a úzkostí do budoucna, rozešel jsem se svou šestiletou ex-přítelkyní a její dcerou, kterou jsem považoval za svou vlastní v roce 2015, téměř okamžitě, když jsem někam nastoupil na pracovní nabídku Jinak je to téměř tři roky, co jsem podváděl, citově urážel, řekl jí nejstrašnější věci jako „byla to negativní osoba v mém životě, důvod, proč jsem nikdy nenalezl mír, obviňoval ji, když se věci pokazily, když jsem byl s řekla, že mě přivedla dolů, řekla, že moji přátelé mě viděli jen tehdy, když jsme bojovali a další věci, jako je to, jak drží zášť a nikdy nepustí z minulosti, jsem ji v podstatě namaloval jako čarodějnici, řekl jí rozchod jsem se rozhodl, že se to stane “, udělala jsem pro ni ty nejpodrobnější, politováníhodné a nepřijatelné věci, že i po tak dlouhém vzpomínce na každý centimetr slova jsem ji nedokázal ochránit, když ji moje rodina neoprávněně obvinila z věcí, které neřekla, dala mi dostatek příležitostí znovu komunikovat a dělat změny po tvrdé přestávce, ale já jsem pokračoval v mysli, ignoroval každý a každý pokus, který udělala, hodně jsem zmatila, když jsme byli ve vztahu, ale ona mi stále znovu a znovu odpustila, procházeli jsme Silné a tenké dohromady, ale když se pro mě něco změnilo k lepšímu, změnila jsem je a nechala jsem je na to, co jsem považovala za zelenější pastvinu, protože jsem se cítila trochu opuštěná, když jsem byla pryč.
   Byl jsem naplněn takovou pýchou, že jsem neměl prostor pro pokoru, během tří let od sebe jsem si myslel, že jsem se přestěhoval a byl jsem v neúspěchu. Naučil jsem se a od začátku roku 2017 jsem zůstal svobodný, protože jsem chtěl najít a opravit sám sebe a být si jistý, co jsem ze života potřeboval. Během vzdáleného a sebevědomého sebevyjádření jsem úplně vyřízl malý kontakt, kterému se mi podařilo dostat v lednu, po měsících ticha a nevědomosti, které zjistily, že se posunula dál a dělala si dobře pro sebe, jsem zoufale chtěl je zpátky a cítím, že je to pro mě a mám v nich rodinu, udělal jsem všechny výše uvedené smrtící chyby; „VYZÝVAJÍCÍ A TEXTOVAT VŠECHNY ČAS, VSTUPUJÍCÍ JSEM DŮLEŽITÝM, PROCHÁZÍM KDYŽ DATUJÍCÍ NEBO VYŠETŘOVAT“, abych je dostal zpět a dokonce šel do svého domova neohlášený, aby s ní mluvil a pokusil se změnit věci, jsem ochoten udělat cokoliv trvá, než se vrátí, po tom, co tam šla, řekla mi, že se snaží dělat věci a pořád se o mě starala, ale nakonec jsem se cítila, jako bych nemohla vidět, jak se cítila, předtím jsem byla slepá, jsem se snažila mluvit jí a ona mi řekla, že „ona mi odpustila, ale nechce se mnou žádný vztah, měla bych přestat otravovat, nebo se ji snažit přesvědčit jinak, moje šance s ní jsou hotové, a pokud chci obnovit mír, který zůstane v ní pro mě, já ji opustím sama a už nikdy nepřijdu na její místo, já a její manželka, já se nedělám v jejím životě a nemohu ji donutit do něčeho, co nechce „my jsme udělali“.
   Jsem s ní posedlý a nemůžu přestat přemýšlet o ní nebo si ji denně psát, ani se mi nepodařilo jíst tak, jak je chci zpátky, dozvěděl jsem se z předchozích chyb, utrpěl škody, cítil jsem se zlomený mimo opravy, ale stal jsem se lepší člověk z toho všeho kvůli bojům, kterými jsem prošel, stydím se za to, co jsem udělal a přijal to, co jsem způsobil, ale jsem nová verze mě a chci s nimi nový začátek a život s nimi, Miluju a moc mi chybí a já si myslím, že udělám všechno, abych ji dostal zpátky,
   můj přítel mi řekl o kouzlu Lékař, ale já jsem typ člověka, který nevěří v takové věci, kouzla, ale já jsem to snaží a funguje to pro mě, že můj přítel mi e-mail kontaktu kouzlo Doktor a to kouzlo Doktor už pomáhá svému příteli, aby si vzal svou ženu zpět, kontaktoval jsem, že doktor na jeho e-mailu a já následuji vše, co mě požádal, abych to udělal, ale k mému překvapení jsem po třech dnech vrátil svou ženu a dceru žít společně se štěstím.
   Pokud potřebujete pomoc kouzla Doktor ve vašem vztahu nebo ve vaší rodině, neváhejte se obrátit na lékaře, který mi pomůže dostat svou ženu zpět, to je jeho Email spellspecialistcaster937@gmail.com

  • Ikona Laura 16.4.2019

   chubygreat@gmail.com

   Chci využít této příležitosti, abych poděkoval a svědčil o této skvělé kouzelné kouzlo chubygreat@gmail.com s pomocí své magie černé moci, kterou byl schopen změnit mnoho životů.
   Byl jsem ženatý za posledních deset (10) let se svým manželem bez dítěte, nikdy jsem nebyl potrat, myslel jsem si, že něco není v pořádku, a pak jsem se svým manželem navštívil několik nemocnic a místo ve jménu hledání pomoc, protože nám bylo řečeno, že žádnému z nás nebylo nic špatného.
   A pak jsem jednoho dne hledal na Google a viděl jsem svědectví o tomhle velkém kouzelnickém kolegu chubygreat@gmail.com o tom, jak pomohl někomu dostat svou ženu zpátky, když byli odděleni pomocí chubygreat, pak jsem ho kontaktoval a on Řekl mi věci, které jsem potřeboval udělat, dal některá pravidla, instrukce a některá ustanovení, která mám dělat nebo nabízet. Poté, co jsem udělal všechno, jak mi nařídil, mi pak řekl, abych si dal tři týdny, že se mi stane něco zvláštního, a třetí týden jsem se stal pozitivním, byl jsem těhotný. Díky chubygreat@mail.com za jeho velké síly, protože změnil můj život.
   Teď jsem matka tří dětí dvou dívek a chlapce a slibuji, že vám řeknu celému světu vašich velkých mocností. Díky chubygreat.
   Co s ním je +2348165965904 nebo e-mailem chubygreat@gmail.com

  • Ikona Dany 13.7.2019

   Horor

   Dobrý den, cca před 3 rokama jsem viděla horor a nemůžu si už vůbec vzpomenout. Žena (možná blonďatá) jede někam na chatu, tam se ubytuje a pak jede v noci s chlapem do nějakého domu vyšetřovat duchy. Děj už si moc nepamatuji,ale chlápek vystřelil na ducha do ramene a přeneslo se to i na něj,takže to byl jeho duch.

  • Ikona Allie Reyna 24.7.2019

   THANKS TO BABA EGBE

   Ahoj, jmenuji se "ALLIE REYNA" Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř pokaždé jsme měli boje a argumenty. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

   Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme. co úžasný zázrak udělala Baba Egbe pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

   Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte Babu Egbe nyní prostřednictvím jeho e-mailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818

 • Ikona Lucie Navrátilová 31.7.2009

  Nádherný dvou dílný román od švédského autora. O rodině ze Švédska, která se rozhodne odejít do Ameriky, kniha krásně popisuje i stinné stránky odchodu. Manžel se po chudé úrodě rozhodne odejít s rodinou do Ameriky, jeho žena Krystína váhá, ale po smrti dítěte, které se z hadu přejí kaše a umírá, se i žena rozhodne jít no Nového světa. Krystíně se nikdy nepřestane stýskat a brzy umírá. další postava bratr Robert jede hledat zlato na Aljašku, ale je obrán podvodníkem o všechny úspory, a také úmírá velice brzy.Jsou to jedni z prvních osadníků území, a proto si můžou svobodně a bezplatně zabrat kus půdy, pouze označením hranic pozemku, a to značkou na stom.Nádherný román, prosím nevíte někdo název, jeden název má něco společné s Odstěhováním a druhý díl s Přistěhováním (Nový svět)

 • Ikona Ludmila Adamíková 27.7.2009

  Čarodějnice-Salem

  Dobrý den,
  před pár lety jsem četla knihu, která se odehrávala v Salemu, proslulém čarodějnickými procesy. Děj knihy probíhá ve dvou časových osách- v současnosti, kdy mladá žena přijíždí do města a bydlí v domě, kde v minulosti žila žena, kterou odsoudili a -snad- popravili právě v čarodějnických procesech, protože se jí narodilo zdegenerované dítě. Bylo to snad kvůli otravě námelem v chlebu....Ještě tam probíhal jeden příběh, snad se nepletu, kdy tam právě v té současnosti zšíleli nějací lidé, snad hosté té hlavní hrdinky. A doufám, že nemotám dvě knihy dohromady. Nevíte někdo, jak se kniha jmenuje, popř. kdo ji napsal? Děkuji L.

  • Ikona Jafff 27.7.2009

   Věřím, že je to "Únosné riziko". Autor Robin Cook.

   • Ikona Ludmila Adamíková 28.7.2009

    Moc děkuji, to je přesně ono, nemohla jsem na to přijít....díky L.

    • Ikona fatima 6.5.2019

     how i got my ex back

     DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny ZA ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
     Jmenuji se Miss Fatima, byl jsem ženatý s manželem po dobu 5 let, kde jsme žili šťastně spolu letos a ne dokud necestoval do Austrálie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a já jsem zůstal jen s maminkou a nebyl jsem léčeni dobře, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, který se oženil, ji neošetřoval dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluju a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílená na internetu paní a to na mě zapůsobilo tak moc, že ​​jsem si to zkusil. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou řekl obrovský díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. jeho e-mailová adresa je opět (drsunnydsolution1@gmail.com)

     JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

     (1) Pokud chcete své ex zpět.

     (2) pokud máte vždy špatné sny.

     (3) Pokud chcete být povýšeni ve vaší kanceláři.

     (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

     (5) Pokud chcete dítě.

     (6) Pokud chcete být bohatí.

     (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

     (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

     (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

     (10) pokud chcete zastavit rozvod.

     (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

     (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

     (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

     (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

     (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

     (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

     (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

     (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, vyléčení Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny,

     ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com), kontaktujte ho okamžitě .... zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

    • Ikona magdalena nohelova 8.5.2019

     napínavý film

     prosím název filmu,který se odehrává většinou v hotelovém komplexu.Jde o mladou dívku s tajemnou minulostí,která nevychází ze svého pokoje a je svědkem hádek sousedu kterí bydlí naproti.

    • Ikona edita 11.5.2019

     holka typek leti s rodicema na vylet a sou v letadlu a najednou se letadlo padne a oni prezili a stratili se sami v dzungli

    • Ikona Gillard McConnell 26.5.2019

     Potřebujete půjčku?

     Potřebujete půjčku? Nabízíme všechny druhy úvěrů, jako jsou osobní půjčky, konsolidace dluhu úvěr, obchodní úvěr, úvěr na bydlení a úvěr z jakéhokoli důvodu a naléhavé potřeby !. s úrokovou sazbou 4% Byli jste odmítnuty vaší bankou? Máte špatný úvěr? Máte nezaplacené účty? Jste v dluhu? Potřebujete založit firmu? Už se nemusíte bát, abychom vám nabídli možnost získat půjčku. Naše půjčka se pohybuje od jakékoli částky vašeho výběru. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na tomto e-mailu na adrese: gillardbmconnell@gmail.com

    • Ikona dercy lyne 9.6.2019

     bgitdfgh

     https://pinkyvknihach.blogspot.com/

    • Ikona swift 12.6.2019

     Finanční podpora ve výši 3%

     potřebujete finančního asistenta pro své podniky? obraťte se na mého spolupracovníka společnost s názvem hlavní věřitelé rychle a snadno splnit vaše finanční potřeby.
     email: info@primelenders.org
     WhatsApp: + 420234674160

    • Ikona Viktorie 12.6.2019

     Název filmu

     Ahoj, před nějákou dobou jsem se dívala na film o dvou nejlepších kamarádkách a k nim do školy došla jedna blondýna nová, její matka byla alkoholička. Ta blodýna chtěla té jedné kamarádce tu druhou převzít. Nakonec jednu z těch kamarádek zabila. Neví někdo jméno filmu prosim?

    • Ikona stepan 12.6.2019

     dobry den nezna nekdo film kde si muzi kupovali jakoby pracovni cesty a pritom jeli na dovolenou s jinyma zenama a ta jeho zena se to nedozvedela?

    • Ikona Týna 22.6.2019

     Jak se ten film jmenuje?

     děj filmu je o otci znásilněné a zavražděné jeho malé dcerky. začne si s vrahem dopisovat a dostane ho z vězení. nakonec derku pomstí.
     Prosím, neví někdo jak se to jmenuje?

    • Ikona natasha 21.7.2019

     najít opravdové kouzelnické kouzlo? love spell caster kdo má práci ukázala výsledky? Call / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. léčit z zlomené srdce "Jsem tak nadšený můj manžel je zpátky poté, co mě opustil pro jinou ženu" kontakt drsunnydsolution1@gmail.com, které vám pomohou dostat vaše Ex milence zpět naléhavě po rozchodu / rozvodu "Po 12 letech manželství, já a moje Manžel byl v jedné hádce nebo jiný, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, aby byl s jinou ženou, cítil jsem, že můj život skončil a moje děti si myslely, že svého otce nikdy neuvidí. děti, ale nemohl jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo naplněno zármutkem a bolestí, protože jsem byl opravdu zamilovaný do svého manžela Každý den a noc jsem na něj myslel a vždy si přál, aby se ke mně vrátil, já byl opravdu strach a já potřeboval pomoc, tak jsem hledal pomoc on-line a narazil jsem na webové stránky, které naznačují, že DR SUNNY může pomoci dostat zpět zpět rychle.Takže jsem se cítil, že bych mu měl zkusit. co mám dělat a já to udělal, pak mi udělal kouzlo Lásky, o 11 hodin později manžel mi opravdu zavolal a řekl mi, že mi chybí a děti tak moc, tak úžasné! Tak se vrátil v ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou mě a děti způsobil. Od té doby bylo naše manželství silnější než dříve, díky DR SUNNY. je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o můj příběh na internetu, že DR SUNNY je opravdovým kouzelníkem, který se budu vždy modlit, abych žil dlouho, aby pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete svého bývalého milence zpět nebo zachránit své manželství rychle. Už neplačte, kontaktujte DR SUNNY. Zde je jeho kontakt, pošlete mu e-mail na adresu: drsunnydsolution1@gmail.com nebo mu zavolejte / WhatsApp: + 2349030731985, na vaši laskavost nikdy nezapomenete. Natasha Alax z USA.

   • Ikona Eliška 1.3.2015

    Hledám...

    ...název románu pro ženy. Na začátku odněkud utíká mladá dívka (nevím proč), ale je zima a ta dívka v lese pomalu mrzne. Najde jí nějaký šlechtic, který ji odvede do nějaké chaty, kde se o ní stará. I když se mezi nimi nic nestalo, musejí se kvůli společnosti vzít. On jí přenechává nějaké peníze a dál navštěvuje svoji milenku a jednou k nim ta jeho rozzuřená manželka vlítne.
    Četla jsem to tak někdy před 3-4 roky a nemůžu si vzpomenout na název ani to nikde najít. Nemá někdo nějaký tip? Předem děkuji.

    • Ikona zdenka 30.3.2016

     Nabídka - Catherine Coulterová

     Myslím, že je to tato kniha. Pokud to nebude tak se ještě podívám. Mějte se.

    • Ikona CARINA 14.3.2019

     Máte nějaký problém, který vás obtěžuje?

     Já procházím vztahovou ságy s manželem po dobu 2 let, protože se mi podvádí a tato žena, která mě podvádí, je nakloněna k rozbíjení svého domova a dokonce jsme se dostali až k rozvodu a rozhodl se mě opustit. jinou ženu, řekla jsem v úterý mému příteli v kanceláři o rozvodu a ona mi doporučila doktorku Ilekhojie, která mi zachránila manželství a přivedla mého manžela zpět ke mně, klekl včera a omluvil se za všechno a přísahal, že nikdy neodejde mě někdy znovu a jsem tak šťastná, že moje rodina je zpět a moje děti jsou šťastné, že někdo s podobnými problémy s vztahy by se měl kontaktovat na gethelp05@gmail.com nebo zavolat +2348147400259 Jsem tak šťastná, že moje rodina je zpět a chci, aby každý pár pochopil rozvod není nikdy odpovědí

   • Ikona loveth 19.4.2019

    Opravdu potřebujete kouzlo lásky, aby se váš bývalý milenec vrátil zpět nebo se sjednotil? E-mail specialista na rychlé 48-hodinové řešení. Před rokem a půl jsem měl problém s manželem, který nás rozbíhal. Když se rozešel, byl jsem zmatený a nevěděl jsem, co mám dělat, abych ho dostal zpátky, cítil jsem se tak prázdný uvnitř. Dokud jsem se s tímto lékařem nesetkal na internetu o tom, jak pomohl mnoha lidem vyřešit jejich různé problémy. E-mailem jsem mu a já jsem mu řekl můj problém a já jsem udělal to, co ode mě požádal, aby se dlouhý příběh krátký, než jsem to věděl, za méně než 48 hodin můj manžel mě zavolal a on se vrátil ke mně a on mi řekl, že litoval toho, co se mezi námi děje. Konečně píšu toto svědectví, abych vám poděkoval a hluboké vděčnosti vám, dr. Kouzelníkovi, za to, že vaše slova a vaše sliby jste přivedli zpátky za pouhých 48 hodin po svém mocném obsazení, a za to, že jste použili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět . Pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu: spellspecialistcaster937@gmail.com

   • Ikona Olda 30.4.2019

    Jak se to jmenuje

    Zdravím, nevíte náhodou jak se jmenuje tento film : je to spíš takový thriller o holce která je adoptovana do milující rodiny a občas vidí své dvojče, které žije v izolaci v sirotčinci. Ta sestra se jí pokusí podvest a vyměnit jejich mysle. Pamatuju si ještě že ten přízrak tě sestry se snažil zabít její rodiče nebo sourozence. A ještě vím že ta holka malovala a že jednou tam bylo napsáno snad na zrcadle help me. Budu vážně rád když mi někdo řekne co to bylo za film. Předem moc děkuji.

   • Ikona Olda 30.4.2019

    Jak se to jmenuje

    Zdravím, nevíte náhodou jak se jmenuje tento film : je to spíš takový thriller o holce která je adoptovana do milující rodiny a občas vidí své dvojče, které žije v izolaci v sirotčinci. Ta sestra se jí pokusí podvest a vyměnit jejich mysle. Pamatuju si ještě že ten přízrak tě sestry se snažil zabít její rodiče nebo sourozence. A ještě vím že ta holka malovala a že jednou tam bylo napsáno snad na zrcadle help me. Na konci se jí to i na chvilku povede. Ten film jsem před pár lety viděl v televizi ale už ani nevím na čem to dávali. Budu vážně rád když mi někdo řekne co to bylo za film. Předem moc děkuji.

   • Ikona Maky 1.5.2019

    Jak se to jmenuje?

    Zdravím, nedávno jsem viděla jeden film, bohužel už nevím jak se jmenoval. Byla to spíše rom-com. Byl tam nějaký „čaroděj“, který byl na helloweenské párty. Celou noc se bavil s nějakou holku, kterou nakonec políbil a předal ji své schopnosti. Celé se to motá kolem toho, že musí získat své schopnosti zpět. Může to být natočeno v rozmezí cca. 2010 - 2019, ale to si nejsem vůbec jistá.

   • Ikona Edi Gordanm 14.5.2019

    isikolosolutionhome@gmail.com

    Díky Bohu jsem věřil v DR ISIKOLO po přečtení tolika svědectví o jeho práci a rozhodl se ho kontaktovat. Jsem Edi Gordan. Píšu své vlastní svědectví, o němž jsem si nemyslel, že by bylo možné. Než jsem se setkal s DR ISIKOLO, cítil jsem, že tohle jsou pověrčivé přesvědčení a kouzlo nebylo vědecky prokázáno jako pravdivé, ale toto kouzelné kouzlo mě donutilo věřit jinak. JE TO DOBRÝ ČLOVĚK. Po čtyřech letech pokusu jsem se s pomocí tohoto muže vrátila s mou ex-manželkou, ale zdálo se, že se nejeví žádné možné prostředky. Pokud čtete nějaké svědectví o DR ISIKOLO, je to pravda. Moje žena Sharon mě opustila už více než 4 roky a chtěla jsem ji vrátit a pokusila se ji prosit, aby se vrátila ke mně, ale ona mi zaplatila hluché uši a veřejně jsem ze mě udělala blázna. DR ISIKOLO mě odkázal můj přítel, kterému také pomáhal na mém pracovišti, a řekl jsem mu, že je pověrčivý a blázen, aby věřil v takové věci. Ale poté, co tolik myšlenek na to, šel jsem on-line hledat ho a rozhodl jsem se ho kontaktovat na jeho e-mailu. Brzy mi dal své mobilní číslo a taky jsme si povídali. On je nejlepší. Než jeho kouzlo fungovalo, už jsem měl jistotu. Do dvou dnů, moje ex manželka po 4 letech výsměchu, že je zbytečný člověk, přišel ke mně tentokrát prosit. Nevěděl jsem, co ten muž udělal, ale je pro mě velmi dobrý. Děkuji mu a mému kamarádovi za to, že ho v životě každodenně znají. Věřím, že pomůže každému, kdo k němu přijde, o pomoc. Budete ho kontaktovat na adrese isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196, pokud chcete, aby vaše ex zpět nebo chcete nějaké řešení vašeho problému

   • Ikona allison 15.5.2019

    Dobrý den, jsem Allison Howarts Poté, co jsem byl ve vztahu s Andersonem roky, on se rozešel se mnou, udělal jsem všechno, abych ho dostal zpátky, ale všechno bylo zbytečné, chtěl jsem ho zpátky tolik kvůli lásce, kterou pro Něho mám, zeptal jsem se s ním všechno, slíbil jsem, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém svému příteli a navrhla, abych raději kontaktovala pravopisnou osobu, která by mi mohla pomoct, abych to napsala, ale já jsem ten typ, který jsem nikdy nenapadlo, že jsem to napsal, neměl jsem jinou možnost než to zkusit. pravopisný kanál a on mi řekl, že to není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že moje ex se ke mně vrátí před třemi dny, hodil pravopis a překvapivě druhý den to bylo kolem 16 hodin. Můj ex mě zavolal, byl jsem tak překvapen, že jsem na výzvu odpověděl a všechno, co řekl, bylo, že je tak omlouván za všechno, co se stalo, že chce, abych se k němu vrátil, že mě tak miluje. Byla jsem tak šťastná a šla jsem za ním, že jsme znovu žili spolu šťastně. Od té doby jsem slíbil, že někdo, koho vím, že má problém s tímto vztahem, by byl pro takovou osobu užitečný tím, že by ho odkázal na jediný skutečný a silný pravopisný rámec, který mi pomohl s mým vlastním problémem. e-mail: drpellar@gmail.com můžete mu poslat e-mail, pokud potřebujete pomoc ve vašem vztahu nebo v jiném případě
    je pouze Dr.Pella, která vám může pomoci při následujících problémech
    1) láska hry
    2) Lost Love Spells
    3) Rozvodová kouzla
    4) Manželé manželů
    5) vazba pravopisu
    6) Rozpětí kouzla
    7) Prokletí milence v lásce
    8.) Chcete být povýšen na pravopis vaší kanceláře / loterie
    9) Chcete uspokojit svého milence
    Obraťte se na tohoto velkého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
    drpellar@gmail.com

   • Ikona Dagmar 22.7.2019

    Hledám film - animovanou mystickou pohádku, prosím poraďte

    Chlapec žije izolovaně se svým hrubým otcem v lese, nesmí do vesnice v blízkosti. Postupně se dozvídáme, ze mu matka zemřela a otec po ni velmi truchlí. Matka se zjevuje chlapci jako duch v podobě srny. Když se otci stane nehoda a zraní se, syn ho v bezvědomí dopraví do vesnice, kde obyvatele otce nemají rádi. Pomůže mu starecek se svoji vnučkou, s kterou se chlapec postupně zpřátelí.

   • Ikona Agata 23.7.2019

    výpovědi o půjčce

    Ahoj všichni!
    Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

    dík
    Agáta

  • Ikona BoboKing BoboKing 28.7.2009

   Cook

   Podle anotace je to fakt asi Únosné riziko:
   Tato, jak je pro Cookova díla typické, napínavá knížka, kterou čtete jedním dechem začíná v dávných časech a to v 17.stol. v americkém městečku Salem, které proslulo svými hony na čarodějnice. Jednou z popravených byla i Elizabeth Stewart, ačkoli měla několik dětí a milujícího manžela. Objevil se však *důkaz*, který naprosto svědčil proti ní.
   O 300 let později se její praprapra...vnučka Kim, sestřička v bostonské nemocnici, seznámí s talentovaným neurochemikem Edwardem. Kim není na svou předkyni moc pyšná a vlastně ani o ní moc neví, ptž doma to bylo tabu. Edward je ale nadšený, když se to dozví. Svým elánem Kim nakazí a začnou pátrat proč Elizabeth není v oficiáních seznamech uvedená jako jedna z mnoha odsouzených. Naštěstí Stewartovi dodnes vlastní domek a zámeček ve kterém jejich salemští předci žili. Kim zde najde staré dokumenty a dopisy, které ji přivedou na stopu-hlavně ji zajímá, co byl ten strašlivý důkaz, který Elizabeth usvědčil. A nejen to-Edward, který se o salemské procesy zajímal už delší dobu, je přívržencem teorie, že šílenství a záchvaty, kterými některé obviněné ženy trpěly byly způsobeny námelem, který parazitoval na žitě a tak se dostal do chleba, který lidé tehdy doma pekli. Ve sklepeních Stewartovic zámku najde houbu podobnou námelu a dostane nápad-upravit ji tak, aby se z plísně mohl stát lék nové generace. Po čase opravdu objeví lék, který by v lidech povzbuzoval energii, zlepšoval jim náladu a pozitivně měnil charakter osobnosti.
   S partou dalších nadšených vědců vybudují v Salemu tajnou laboratoř a aby mohl být lék co nejdříve schválen testují ho nejen na zvířatech, ale i na sobě. Ze začátku se zdá být vše v pořádku a nikdo zatím netuší jak příšerné a nebezpečné vedlejší účinky preparát má...
   Tato Cookova kniha se nezvykle neodehrává jen v prostředí nemocnic a laboratoří, naopak zasahuje i do dob tajemných a dávno minulých a jestli máte rádi napětí do poslední chvíle a záhady tak vřele doporučuji.

 • Ikona Václav Švadlenka 11.2.2009

  Autor básně - ví někdo ?

  Dobrý den,
  moc se omlouvám - potřeboval bych pomoci s určením autora následující básně:
  ---------------------------------
  Seděla jsem na kanapi,
  čekala jsem pány,
  chudá ženská místo peněz
  má jen tělo k mání.
  Za pár korun co ti páni
  všecko na mně chtějí
  ve dne v noci, i když platí
  sebemizerněji!
  A můj starej, když vožralej
  navrátí se k ránu,
  tak má pro mě jenom hrubství
  a surovou ránu.
  Aby mi ten čubčí život
  aspoň trošku ulez,
  pro zábavu každému dám
  na památku lues.
  Ale lues, to je kanál
  horší nežli Suez,
  proto teďka každý můj pán
  tančí jenom blues!
  ----------------
  Jedinou indicií je, že konkrétně tato báseň nepatří mezi autorovy nejznámější.

  Budu Vám vděčný za jakoukoli nápovědu, není to Kainar, Hrabě, Vrchlický, Magor, Dědeček ani Klíma ani Bondy

  • Ikona Liška 11.2.2009

   Bámbůch ví :)

  • Ikona Václav Švadlenka 12.2.2009

   Doplňuji : není to ani Hrabal, Nezval, Gellner, ani Hašek, ani Bukowski

  • Ikona Václav Švadlenka 12.2.2009

   A dále : není to ani Suchý, ani Marek, ani Borovský

  • Ikona Václav Švadlenka 13.2.2009

   ani Žáček, ani Wolker, ani Kerouac

  • Ikona Václav Švadlenka 13.2.2009

   ani Krchovský, Neumann, Čapek, Seifert

   • Ikona adéla 31.7.2009

    vim kdo to je!

    napsal to nějakej kretén !

   • Ikona Martina Petar 15.10.2018

    Nepředstavitelné a neuvěřitelné.

    Nepředstavitelné a neuvěřitelné. Tohle je Martina Petar, mám dobrou zprávu, kterou se podělím s celým světem. Potřebujete svého bývalého manžela nebo milence naléhavě? Chci vám říci, že se nemusíte bát, protože mám dobrou zprávu pro ty, kteří se s touto situací potýkají nebo podobní, protože vždy existuje naděje a řešení všech problémů. K dispozici je skvělé kouzelnické kolo nazvané DR Isikolo, které dokáže opravdu řešit všechny vaše problémy. Získat svého milence zpět je to, co si nedokážu představit, ale když jsem ztratil Mike, potřeboval jsem pomoc a někde se obrátit špatně, ale můj bratranec mi vyprávěl o tomto kouzelníku, který jí také pomohl na internetu. Myslel jsem, že to nebude fungovat, ale jen jsem se snažil dát tomuto muži šanci a objednal jsem LOVE SPELL. O dva dny později zazvonil telefon. Mike byl znovu jeho staré já a chtěl se vrátit ke mně! Ne jen se vraťte, je to opravdu zázračné a kouzelník ho otevřel, aby věděl, kolik mě miluje a potřebuje. Toto kouzelné odlévání není vymývání mozků, ale on otevřel oči, aby věděl, kolik lásky musíme společně sdílet. Doporučuji každému, kdo je v mé staré situaci, aby ho vyzkoušel, protože vám pomůže a udělá věci tak, jak by měly být. Máte-li nějaký problém nebo podobný problém, kontaktujte ho prosím na jeho emailu: isikolosolutionhome@gmail.com. nebo Whatsapp ho na +2348133261196 Děkuji vám DR Isikolo ve skutečnosti jste zázračná a mohou vaše bohové někdy odměnit za vaše dobré skutky

   • Ikona nira shalom 31.10.2018

    husband

    Dobrý den, chci se podělit o mé nádherné svědectví. Po dlouhých letech ve vztahu ke svému manželovi se rozloučil se mnou, udělal jsem vše pro to, abych ho přivedl zpátky, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc kvůli lásce, kterou mám pro něj jsem ho prosil se všemi, dělal jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli mému problému a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct odhodit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, já poslal emailem kouzelník a řekl mi, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj býval před třemi dny vrátil ke mně, on dal kouzlo a překvapivě druhý den, to bylo kolem 16:00. Můj bývalý mi říkal, byl jsem tak překvapen, že jsem odpověděl na výzvu a všechno, co řekl, bylo, že byl tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má nějaký vztah problém, bych pomohla takové osobě tím, že jsem se obrátil na něho jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl se svým vlastním problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com mu můžete poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

    Láska kouzla
    Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii.
    Dosáhnout úspěchu v podnikání.
    Duchovní problémy.
    Vyhrajte soudní věc.
    Podívejte se na svého partnera života.
    Získejte dobře placenou práci.
    Získejte kontrolu nad svým manželstvím.
    Získejte laskavost a získat přitažlivost od lidí.
    Vraťte ztracené peníze.
    Uzdravte všechny nemoci. jak léčitelná, tak nevyléčitelná.
    Vyřešte problémy s těhotenstvím a požehnejte s babiessem atd.

    Obraťte se na tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
    přes babawalewiseman01@gmail.com
    WhatsApp: +2348129806153

    Poděkuj mi později

   • Ikona Siliue 29.11.2018

    Jsem tak zamilovaný do svého manžela, dokud žena nezažene a nezanechává kouzlo lásky na mého manžela a můj manžel mě opustil, tak jsem narazil na greatmutaba@gmail.com, kteří mi pomohli vyloučit kouzlo lásky na svého manžela a on se vrátil do mě do 24 hodin, děkuji, pane mutaba

   • Ikona Sara 15.12.2018

    baba great je velmi dobrá kouzelník, pomohl mi hodně. Byl jsem mu představen kamarádkou mého, který mi řekl, že jí velice úžasně pomáhá ve svém manželském domově. Kontaktoval jsem ho a snažil se vědět, co mi může říct, řekla jsem mu mému problému a řekl mi, co mám dělat, co a co mám dostat, měl jsem na něj ztratit víru, ale nevzdával jsem se proto, Důvěřoval jsem jeho slovům. když jsem udělal všechno, co mě požádal, řekl mi, že v příštím týdnu bych se měl vrátit a zkontrolovat, kdy jsem se vrátil, abych se podíval na šok! Byl jsem ohromen ... tak jsem otěhotněla a porodila holčičku, která je nyní 6 měsíců stará ... Chci jen, abyste se s ním spojil kvůli jakémukoli problému, je tam, aby ji vyřešil ... jen kontaktujte jej s následujícími údaji
    e-mail ... chubygreat@gmail.com nebo volejte nebo co je aplikace +2348165965904.

    Jmenuji se Margaret juliana

    Můžete mu také kontaktovat chubygreat@outlook.com

    • Ikona mark 7.2.2019

     Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2% v jednom roce až 50 letech splácení kdekoli na světě. Nabízíme půjčky od 5 000 USD do 100 milionů USD. Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Ztrácíte spát v noci, když se obáváte, jak získat legální půjčku? Kousneš nehty rychle? Namísto toho, aby vás zasáhli, kontaktujte Mark Home Loan (úvěrové služby), specialisty, kteří pomáhají zastavit špatné kredity s úvěrovou historií, a najít řešení, které je naší vítězstvím. E-mail: markmoelloanhouse@hotmail.com
     Žadatelé musí vyplnit formulář žádosti o půjčku:
     FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRŮ
     Vaše jméno a příjmení *
     Tvůj e-mail *
     Tvé telefonní číslo *
     Vaše adresa *
     Tvoje město *
     Stát / provincie *
     země *
     Sex *
     Datum narození *
     Mít účet? * *
     Požádali jste předtím? * *
     Potřebné množství úvěru *
     Délka půjčky *
     Účel úvěru *
     Aplikovali jste v jakékoliv úvěrové společnosti před *
     Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID: *
     E-mail příjemce: markmoelloanhouse@hotmail.com
     pozdravy,
     Pan Mark Moel.
     markmoelloanhouse@hotmail.com

  • Ikona pedro 17.9.2009

   otázka z Aukra, co?
   ale nad moje síly...

 • Ikona MobyDick 22.10.2008

  Kniha pro mládež někdy z 30. let

  Měla jsem po mamce knížku, vydanou někdy ve 30., možná 40. letech, časem ale zmizela v propadlišti dějin. Nemohu si vzpomenout na název, natož na autora, Snad se tu někdo najde...

  Výchozí situace: holka (jméno si bohužel nepamatuju, vybavuju si, že měla přírodní tizianové vlasy, protože pak je o tom dál v knížce dlouze řeč) odhadem nějak v pubertě, tak první druhá měšťanka, žije s rodičema v činžáku, ve kterým bydlí taky nějaká stará panna, tipuju tak k padesátce.
  Už nevím, jak se stane, že spolu začnou nějak přátelsky vycházet. Pak se tý holky tatínek nevrátí z továrny (zabil ho proud) a když to přijdou říct domů, zemře maminka na selhání srdce, takže rovnou dvojitej pohřeb. Tu holku ta stará panna nějak adoptuje nebo prostě ji vezme do péče.
  A pak už si vybavuju jen to, jak byly o prázdninách ve Stráži nad Nežárkou a bavily se o Emě Destinnové.

  Za tipy a nápady, jak se dopátrat, předem děkuji.

  • Ikona Miriam 16.9.2009

   Zrzka

   Ahoj. To vypadá na Zrzku z pátého patra. Jen autorku/autora nevím.

  • Ikona jana 28.12.2009

   ZRZKA

   mně něco říká v hlavě název "Zrzka tuláček"
   nic o žádném patře
   tu knížku jsme měli doma, ale je to padesát let

  • Ikona jana 29.12.2009

   ZRZKA - ZORKA

   po padesáti letech se mi rozleželo v hlavě, že to nebyla zrzka tuláček, ale zorka tuláček a našla jsem na nějakých antikvariátových stránkách, že autorkou (zřejmě) zřejmě více knih o zorce je někdo jménem fringilla, což = pěnkava.

  • Ikona Ivana 6.6.2014

   Zrzka z pátého poschodí

   Knížku jsme hledali již dlouho a nakonec našli v antikvariátu Trojan v Třebíči - byli úžasní, knížku dohledali a obratem nám ji posílají. Shodou okolností to bylo včera- tj. 5.5.2014 - a protože knížku četla moje babička, maminka i já a moje sestřenice, moc mě potěšilo, že se pravděpodobně jedná -dle obrázku - o stejnou edici - vydání z r. 1944, které jsme měli kdysi doma.