string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - King, Stephen - Puls | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: King, Stephen - Puls

recenze, TomiFK, 11. ledna 2007, hodnocení recenze

Král hororů se vrací. Možná jste si mysleli, že už toho bylo dost, ale Stephen King má zřejmě velice tuhý kořínek a jeho fantazie se jen tak do důchodu nechystá. O tom se můžete přesvědčit sami, při čtení jeho už padesátého prvního románu, který se jmenuje Puls (v originále Cell).

Celý článek

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona LiZie 28.4.2007

  ...

  přečetla jsem pár Kingových knih,a udělala si tak nějak vlastní obrázek na něj =) když se mi do rukou dostal PULS, dlouho jsem se nemohla odhodlat k tomu, abych si ji přečetla... po pár stranách mě to docela zklamalo...Vinu přičítám tomu,že mi to přijde skoro stejné jako Den Trifidů od Johna Wyndhama... postihne to celý svět,kde zůstane "normálních" jen pár jedinců,kteří se snaží bojovat a přežíít... s tím se se fakt smířit nemohla =))

 • Ikona pedro 27.2.2007

  Stehen King - Puls

  Četbu Pulsu jsem podvědomě odkládal, možná z obavy, abych se nezklamal. Zvláštní pocit, kdy jsem si knihu s radostí přinesl domů a pak se ji "bál" otevřít. Pořád čekám na něco z kategorie dřívějších Kingových knih a i když ty v poslední době vydávané jsou dobré, tak přece jen - nevím.
  Souhlas s recenzí i s Bobokingem. Z téhle knížky se dalo vydolovat víc. Jako by King pospíchal, nebo byl bezradný, škoda. Chyběla mi "pohádkovost", to co jsem u Kinga vždycky obdivoval, takovou druhou rovinu příběhu, podtext, fantazii. Jak přibývalo přečtených stran, ubývalo moje nadšení z četby. A konec - nechystá King další díl? (Krapínek kostrbatý, říkala babička).
  Při téhle příležitosti jsem si vzpomněl na seznam nepublikovaných a nedokončených Kingových knih, který jsem nedávno četl na
  http://stephen-king.navajo.cz/

 • Ikona Milanius 14.1.2007

  Nelíbilo

  právě ve srovnání se Svědectvím od téhož autora mi připadla tato kniha jako její velmi chabý odvar. Děj je dost podobný, ale Svědectví je mnohem delší, ale i propracovanější, napínavější, celkově věrohodnější, tohle mi přišlo takové nijaké a to mám Kinga hodně rád.

  • Ikona BoboKing BoboKing 5.2.2007

   Včera jsem Puls konečně dočetl, a musím taky tvrdit, že v porovnání se Svědectvím je to slabší odvar. Osobně mi nepřipadá, že by tuto apokalyptickou vizi měl nějak propracovanou. Ale hlavní mínus je jedna věc- kniha ve mně nevzbuzovala strach! Připadalo mi to jako reportáže vysílané na CNN z Iráku. Prostě krve spousta, ale hrůzy pramálo.