string(533) "1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 15 - SELECT s.cena, s.cena_puvodni, DATE_FORMAT(s.datum_do, '%e.%c.%Y') AS datum_do, s.get_kod, k.autori, k.titul, k.nakladatelstvi, SUBSTR(k.rok_vydani, 1, 4) AS rok_vydani, ko.nahled, ko.obrazek FROM sleva AS s LEFT JOIN sleva_kniha USING(id_sleva) LEFT JOIN kniha AS k USING(id_kniha) LEFT JOIN kniha_obrazek AS ko USING(id_kniha) WHERE s.id_sleva= " Diskuze - Wheeler, Thomas - Arcanum | Knihovnice.cz

Diskuze k recenzi: Wheeler, Thomas - Arcanum

recenze, BoboKing, 10. března 2006, hodnocení recenze

Každý člověk má jiný literární vkus. Některé knihy se mu vyloženě nelíbí, některé čte, když má na ně čas a chuť, a některé nepustí z ruky dokud je nepřečte do konce. Kniha "Arcanum" u mne skončila právě v té poslední kategorii. Jméno autora mi nic neříkalo, obálka byla taková zvláštní, ale když jsem si přečetl anotaci na knize, a po pěti minutách čtení stojíce před regálem v obchodě, jsem ji už nechtěl pustit z ruky.

Celý článek

moje knihovnice

Přidejte se a získáte

 • Možnost zapojit se do diskuzí
 • Přehled o komentářích a reakcích na vaše příspěvky
Založte si účet

Dále chystáme:

 • Vlastní digitální čtenářský deník
 • Vstup do soutěží o zajímavé ceny
 • Slevy na knihy a výhodné nabídky
 • Možnost hodnotit knihy a autory
 • Možnost psát recenze
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Diskuze

 • Ikona Belatris 27.7.2006

  S názrem autora recenze nemůžu souhlasit. Knihu jsem přečetla, což pro mě osobně znamená, že na ní něco je, ale rozhodně bych jí nedala víc jak 40% ze 100.
  Při čtení mě z "fikčního světa" vytrhlo pár pasáží, kde jsem se až zasmála jakémusi podivnému patosu a taky pár hrozně neohrabaných "klišé" v dialozích.
  Taky mi připadalo, že některé pasáže jsou zbytečně krátké (až ošizené) a jiné uměle nadstavované - čili ne úplně šťastný poměr dobrých ingrediencí. taky mi přišlo, že autor využil jen minimálně možnosti, jaké skýtají vybrané postavy.
  Napadly by mě ještě další věci, ale myslím, že to zatím jasně definuje můj dojem z knihy.

  • Ikona Saphira 8.1.2012

   Naprosto souhlasím s Belatris

   Většinou (spíše nikdy) komentáře nepíšu, ale tady musím zareagovat.
   Naprosto souhlasím s Belatris! Knihu mi doporučila kamarádka s tím, že se mi to rozhodně bude líbit a že ona už to četla třikrát. Věřila jsem jí a následující týden se mořila a nudila u Arcana. Myšlenka je to dobrá, jen to zpracování je přímo bolestné!!! V ději jsem se ztrácela - přišlo mi, že autor dostatečně nepopisuje děj a především kdo která postava je a co dělá. Nebyla jsem schopná se do děje vžít ani na chvíli. Přesně jak píše Belatris: autor nevyužil možnosti skýtaných postav...
   Knize bych dala spíše 30% ne-li méně.