O nás

Vizí tohoto projektu je stát se největším všeobecným literárním serverem na českém Internetu. Ke splnění této vize můžete přispět jedině Vy, naši čtenáři.


Naším cílem je propojit nejvýznamnější nakladatelství českého knižního trhu s co největším počtem nezávislých recenzentů a zprostředkovat tak širokému 'elektronickému' publiku na jednom místě přístup ke čtenářským recenzím knih nejrůznějších žánrů. Rádi Vám rovněž poskytujeme doplňkový informační servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upozornění na nově vydávané knihy, autogramiády, křty a další akce.

Máte-li i vy podobné ambice a rádi byste zveřejnili své práce o knihách nebo jejich autorech, stále hledáme recenzenty. Stát se naším přispěvatelem je jednoduché, stačí poslat ukázku Vaší práce.


Projekt knihovnice.cz vznikl v roce 2004 (oficiální spuštění 27. 10. 2004), otcem myšlenky a tvůrcem programového kódu je Radek Červený, původní textový i nynější grafický design vytvořil Václav Čermák. Za obsah patří díky všem našim recenzentům, z nichž nejpilnější je BoboKing. Knihovnice.cz je součástí literárního rozcestníku Potápěč.


Spolupracujeme s internetovým knihkupectvím Kosmas.cz, kde fungujeme jako největší internetový zdroj recenzí, a nakladatelstvími Argo, Metafora, Columbus, Baronet, MOTTO a Triton. Pokud máte také Vy o spolupráci zájem, dejte nám vědět.


Jestli se Vám náš server líbí, můžete nás podpořit.


Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31200 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Odplata
(2) Já ještě nechci jít spát
Já ještě nechci jít spát vydalo nakladatelství ALBATROS k poctě ASTRID LINDGRENOVÉ při příležitosti jejích nedožitých stých narozenin... Astrid Lindgrenová Spisovatelka Datum narození: / ...
(3) Sputnik, má láska
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům