70 %

Denchaxy, Ian; Denchaxy, Alicia - Umění orálního sexu

Více informací k této knize najdete v detailu
Přestaňte jednou pro vždy s pochybnostmi a zbavte se názoru, že orální sex není nic pro vás. Že vám ve vašem milostném životě vlastně nechybí? Nebo ho dokonce považujete za pouhou a tak trochu zvrhlou předehru? Kniha Umění orálního sexu od Metafory vás po pár stránkách přesvědčí o opaku.

Ian a Alicia Denchasyovi spolu žijí už osmnáct let, on učitel, ona renomovaná právnička. V roce 2001 se rozhodli opustit svá povolání a zahájili kariéru učení, vyučování a objevování zákonitostí. Přesněji řečeno: začali svůj manželský erotický život publikovat a zkoumat (zmíněná dvojice tvrdí, že velmi opravdovým, hlubokým a seriózním výzkumem). Na internetu se objevila jejich populární webová stránka www.freddyandeddy.com, navštěvovaná páry, které touží po zdokonalení svého milostného života.

Už při prvotním čtení je zřejmé, že knihu psali opravdu "do akce zapálení" autoři. I přes Vaše argumenty, že publikace tohoto druhu je pro vás zbytečností, protože už králem nebo královnou s nejdokonalejším jazykem jste, zkuste do Umění orálního sexu alespoň nahlédnout.

Jedenáct kapitol Umění je "věnováno všem, kdo věří ve zdravé manželství, pevné vztahy a kladení partnerových potřeb před své vlastní".

Kniha je napsána tak, aby odhalovala zázrak orálního sexu jak muži, tak ženě. Nic pro vás nebude větším zážitkem, přečtete-li si ji společně se svým partnerem či partnerkou.

Dozvíte se, že orální sex není výplodem moderní doby, ale tuto techniku, pomocí níž také docházelo k sexuálnímu uspokojení, vyhledávali lidé od nepaměti. Má v sobě totiž určité kouzlo, vyžaduje toleranci a velkou důvěru obou partnerů. Z pouhé milostné předehry se často stává hlavním dějem milostného aktu. Jak přiznala bývalá první dáma Spojených států amerických Barbara Bushová: "Muž může zapomenout, kde parkuje, může dokonce zapomenout, kde bydlí. Nikdy ale nezapomene na orální sex, a nezáleží na tom, jestli byl dobrý, nebo špatný." Autoři se samozřejmě domnívají, že stejně nezapomenutelný může být orální sex pro ženu.

Postupně nás Denchasyovi seznámí se vším, co je k sexu "potřeba" - úpravou zevnějšku od smyslného prádla až po intimní hygienu (dlouhé pasáže jsou věnovány různým technikám depilace), příjemný prostředím, které navodí správnou atmosféru k samotnému aktu lásky, ale také s erotogenními body jak partnerovými, tak vlastními. Následují kapitoly věnované polohám vhodným jak pro felaci, ale také pro kunilingus. Každá kapitola je doplněna žhavými tipy, které okoření váš milostný život. Zajímavá je také minirubrika "Věděli jste to?", umístěná na závěr jednotlivých kapitol, vyvracející často mylné, ale přesto ve společnosti hojně rozšířené názory (čím delší penis, tím lepší milenec a podobně). Na závěr knihy autoři radí přidat tantru a získat tak nový přístup k orálnímu sexu. Tento starobylý způsob meditace zaměřuje pozornost nejen na tělo, k erotice přivádí zpět často při samotném milostném aktu zatoulanou mysl (už nidy tedy nebudete při milování přemýšlet nad pracovními či rodinnými problémy).

Slova, pojednávající o orálním sexu jsou volena uvážlivě, se záměrem co nejvíce téma orálního sexu přiblížit čtenáři. Zásluhu na tom má určitě dobrý překlad Jakuba Volného. Text je doplněn smyslnými fotografiemi. Nehledejte v nich nic pornografického, naopak, spíše zakrývají, nežli odhalují. Čtenář z nich má příjemný dojem, podporující romantický, harmonický a něžný pocit.

Umění orálního sexu lze zařadit do pomyslné edice knih, kterou v tomto roce Metafora vydává, za všechny si připomeňme populární Rychlovku. Fantastický fenomén fofru aneb vždy a všude Joela Blocka, Sex ve třech Lainie Speiserové nebo Erotickou masáž Charly Hathawayové.


30.10.2008
Jana SpálenkováDiskuze k této recenzi:


Jak se Vám líbila tato recenze?
Oznámkujte jako ve škole
 1     2     3     4     5    Odeslat
Celkem hlasů 4. Z toho průměrné hodnocení: 1.

Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1012 ohodnocených)
1091 knih
  (963 ohodnocených)
a celkem 31192 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
Pachman, Richard - Kdokoliv
R e k l a m a
Zde může být Vaše reklama. Kontakt: reklama@knihovnice.cz
R e k l a m a
Starší kusy
(1) Komu patří země Izrael?
(2) Tajemná loď
(3) Štěstí je...přítulné štěně
Co je štěstí? Štěstí je velmi důležitý osobní pocit pro každého z nás, je to však stav velice pomíjivý... Jak naučit sebe nebo své dítě rozeznat pocit štěstí, uvědomovat si tento prchavý pocit, ...
Knihovnice.cz podporuje
Rosteme s knihou
Vydavatelství audio knih
Celé Česko čte dětem
Spřátelené weby
© 2004-2022 Alžběta Červená, Radek Červený, Václav Čermák. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Knihovnice.cz je bez našeho výslovného souhlasu zakázáno.


TOPlist
Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům