soutěž

Soutěž: Poznejte nového autora

Doba trvání: 31.08.2005 - 07.09.2005

Sponzorem soutěže je nakladatelství Metafora
Knihy Sergia Bambaréna vyšly už v 27 jazycích a nyní si je díky nakladatelství Metafora můžete přečíst i v češtině. Bambarén je surfař, tak trochu světoběžník, milovník přírody a možná i svým způsobem filozof, ale to už posuďte vy sami z jeho knih. Autorova dílka jsou přirovnávána například k těm Coelhovým, takže se asi opravdu máte na co těšit.
My Vám teď nabízíme příležitost poznat nového autora zdarma a pěkně zblízka. Odpovíte-li na následující možná ne úplně jednoduché otázečky, můžete vyhrát obě jeho zatím vydané knihy: "Delfín" a "Svět může být i jiný". Dejte se tedy rovnou do toho.
Prosíme berte na vědomí, že soutěže se zúčastníte prvním odesláním odpovědí, se svým jménem a e-mailem se nemůžete zúčastnit vícekrát, ani pokud byste pouze chtěli opravit svou předešlou odpověď. Vylosování ze správných odpovědí proběhne za účasti zástupce sponzora soutěže do týdne od jejího uzavření.

Soutěž je již ukončená.

Zdá se, že tentokrát byly soutěžní otázky velmi těžké. Napovídá tomu, že ze 73 zúčastněných soutěžících odpovědělo správně pouze 5.

Šťastnou výherkyní hlavní ceny je slečna nebo paní Bohuslava Lisnerová, gratulujeme!

Vzhledem k množství snahy potřebné ke správnému zodpovězení otázek se nakladatelství Metafora rozhodlo odměnit cenou útěchy i zbývající čtyři úspěšné soutěžící.

výhra a správné odpovědi
Bookmark and Share
Knihovnice.cz je na sociálce... ne na úřadu, ale na sociálních sítích. Přidejte se k nám na Facebooku a Twitteru.

Facebook Knihovnice.cz Twitter Knihovnice.cz
Chcete zde
inzerovat?
Napište si o ceník
na adresu
Aktuálně Vám nabízíme
1064 recenzí
  (1007 ohodnocených)
1091 knih
  (957 ohodnocených)
a celkem 30462 čtenářských hodnocení
články pro RSS
Přidej na Seznam

PageRank ukazatel
R e k l a m a